16 Ağustos 2017, 14:42 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Hemşehrimiz Uğur Demirel açıkladı: Cepte ŞOK

Hemşehrimiz Uğur Demirel açıkladı: Cepte ŞOK

Hemşehrimiz Uğur Demirel açıkladı: Cepte ŞOK...

Şok marketleri ‘Cepte Şok’ uygulaması ile dijital platforma taşındı. Yeni uygulama ile ilgili bilgi veren Şok Marketler CEO’su hemşehrimiz Uğur Demirel, uygulamayı müşterilerden gelen talepler doğrultusunda başlattıklarını belirterek, “Çok güzel geri bildirimler aldık. Dolayısı ile de şuanda bir pilot test sürecindeyiz. 26 mağazada test ediyoruz. Yine müşterilerden gelecek yeni bildirimler doğrultusunda bu projeyi geliştirmeyi ve yaygınlaştırmayı hedefliyoruz” dedi.

Şok marketler tarafından cep telefonlarında hayata geçirilen uygulamanın tanıtımı nedeniyle Beykoz Çubuklu’da hemşehrimiz Uğur Demirel tarafından bir basın toplantısı düzenlendi. Burada öncelikle mağazaya yapılan yatırımlar hakkında bilgi veren Demirel, “Marketi satın aldığımızda yaklaşık bin tane mağazası vardı. 2011 yılını bir devralma yılı gibi görürsek 2012 yılından itibaren yaklaşık dört katı büyüttük. Şuanda yaklaşık 4 bin 700 tane mağazamız var. Söylediğim gibi hızlı mağaza açılış döneminden sonra gittikçe şirket hızlı bir şekilde büyümeye başladı. Geçen yılın en hızlı büyüyen perakende şirketi olduk Şok market olarak. Tahmin ediyorum bu yılda yine sektörde en hızlı büyüyen şirket olmayı başaracağız. Bu büyüme tabi Türkiye’nin ekonomisine katkı da getirmekte. İstihdama olan katkımız çok büyük. Şuanda 21 bin kişiye ulaştık. İstihdam konusundaki sözümüzü de tutuyoruz hatta fazlasını da gerçekleştiriyoruz” diye konuştu.

Yeni uygulamaya giren ‘Cepte Şok’ ile ilgili de bilgi veren Demirel, “Bu uygulamayı müşterilerin talepleri doğrultusunda gerçekleştirdik. Cep telefonundan sipariş verme ve mağazadan teslim alma üzerine kurgulanmış bir uygulama. Müşterilerimizi dinledik, onların ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirdik. En büyük avantajı zaman tasarrufu. Özellikle çalışan bayanların alışverişe yeterince zaman ayıramaması veya ev hanımlarının işte evin yoğun temposundan kaynaklı alışverişe zaman kalmaması, çocuklarından dolayı harcadığı zamanı işte alışverişe harcamaması gibi. İşte bunun dışında da eğer alışverişi evde evin erkeği yapıyorsa yine orada da ev hanımının yönlendirmesi neticesinde erkeğin sağlıklı bir alışveriş yapmasını hedefliyoruz. Bu öngörüler doğrultusunda bu uygulamayı geliştirdik. ve tekrar müşterilerimize sorduk nasıl bulduklarını. Çok güzel geri bildirimler aldık. Dolayısı ile de şuanda bir pilot test sürecindeyiz. 26 mağazada test ediyoruz. Yine müşterilerden gelecek yeni bildirimler doğrultusunda bu projeyi geliştirmeyi ve yaygınlaştırmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.   17 Ağustos 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3880 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


Bursada incirli caddesinde oturuyorum bizim burda şok market yok boş bir dükkan var mümkünse araştırıp orayı değerlendirseniz isterseniz resimde çekip atabilirim
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.172 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
logo tasarım