07 Şubat 2018, 13:42 - Anasayfa // Genç Bakış Haberi yazdır

Hak ediyorlar

Hak ediyorlar

Hak ediyorlar...


   Hatırlanacağı üzere bir zamanlar fetocu olmanın en rağbet gördüğü zamanlarda “hoca efendi”, “muhterem hoca efendi” ve “hoca efendi hazretleri” gibi sözler sık sık duyuluyor ve görülüyordu.

   Aynı zamanda ilçemizde,  halkın dinlenmesine ayrılmış olan ilçemiz Atatürk Parkının bir kısmını da işgal etmek suretiyle söz konusu parkta oba çadırı gibi çadırlar kuruluyor ve kermes adı altında feto grubunun para kazanması sağlanıyordu.

   Öbür taraftan silahlı terör örgütünün militanlarına çadır mahkemeleri kuruluyor, silahlı terör örgütünün mensuplarının ülkemizden ellerini kollarını sallayarak geçmeleri sağlanıyor, müzakereler yürütülüyor, asıl liderleri siyonist güçler olan PKK’nın lider görünümlü figüranına yol haritası çizdiriliyor, çözüm süreci ve barış gerekçesiyle terör örgütleriyle mücadelede operasyona izin verilmiyor ve sürece toplumsal desteğin sağlanabilmesi için adlarına akil (!) adamlar denilenler piyasaya sürülüyordu falan filan.

   Ama artık görüldüğü gibi başta Türk Silahlı Kuvvetlerimiz olmak üzere güvenlik güçlerimizce, tüm terör örgütleriyle etkili bir mücadele gerçekleştirilmektedir ve öylede olmalıdır.

   Ancak, burada konunun biraz derinine inerek bir değerlendirme yapmak ve sormak gerekirse; özelliklede silahlı terör örgütlerinin militanları biraz olsun idrak edebilen kimseler olsalardı ve terör yoluyla birtakım kazanımlar sağlamaya çalışan mihrakların itliklerini yaptıklarının farkına varabilselerdi, terörden beslenenler alan kazanabilirler miydi?!

   Ve terör örgütlerinin itliklerini yapanlarca; “bizim yaptığımız insanlık dışı hareketlerden asıl beslenenler siyonist güçlerdir. Onlar lüks ve şatafatlı villalarında-mekanlarında keyif çatarlarken, istedikleri anda istedikleri ülkeleri ve şehirleri gezme-tatil yapma imkanı bulabilirlerken, biz onların itliğini yapıyoruz ve yaptığımız bu itliklerle de kan ve göz yaşlarına sebep oluyoruz” şeklinde sorgulayıcı tavır takınma özelliği hakim seviyede olsaydı, terörden beslenenler hareket sahası elde edebilirler miydi?!

   İşte bu sebeplerden dolayıdır ki idrak etme mekanizmalarını işletemeyen silahlı terör örgütlerinin itleri, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından gereken dersi almayı hak ediyorlar.


  8 Şubat 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1314 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Genç Bakış Haberleri

Tümü
Şeksiz ve şüphesiz bir şekilde Şeksiz ve şüphesiz bir şekilde
İstanbul’un fethinin 554’üncü yıldönümü münasebetiyle 26 Mayıs 2007 tarihinde...

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.125 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para