14 Şubat 2018, 13:24 - Anasayfa // Genç Bakış Haberi yazdır

Zordur!

Zordur!

Saadet Partisine ve diğer partilerden herhangi birisine üyeliği olmayan bir yakınımın...


   Saadet Partisine ve diğer partilerden herhangi birisine üyeliği olmayan bir yakınımın 22 Temmuz 2007 tarihli milletvekili seçiminden 2 gün sonra ziyaret için bize geldiğinde, gelir gelmez “Ulen gardaşım Erbakan neler anlattı da yinede gittiler şu AKP’ye oy verdiler” şeklinde bir ifade de bulunduğunu, 21 Nisan 2016 tarihli “Önem arz ediyor!” başlıklı yazımda da belirtmiştim.

   Hatırlanacağı üzere merhum Erbakan hoca, okları direk AKP’ye yönelterek yüzeysel bir AKP eleştirisi yapmaz, sorunun köküne ve derinine inerek siyonist güçlerce yer yüzünde yapılanları ve yapılmak istenilenleri anlatır, ondan sonra konuyu AKP’ye getirirdi.

   Şimdi bu cümleler ışığında ana muhalefet partisi CHP ve bilhassa CHP genel başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu açısından baktığımızda görülmektedir ki, sorunun kökenine inmeksizin yüzeysel olarak yapılan AKP ve Recep Tayyip Erdoğan eleştirisi, AKP tarafına yaramaktadır. Ve muhalefet görünümlü birtakım ciddiyetsiz hareketler, AKP’nin araç deposuna benzin pompalamaktadır.

   Hatırlayacak olursak, 12 Haziran 2011 tarihli milletvekili seçiminden önce bir CHP mitinginde Sayın Kılıçdaroğlu, “Benim adımı yolsuzlukla anarsan ana a, söylemiyim gerisini söylemiyim” şeklinde bir ifade de bulunmuş ve “ABOOOVVV ulen neredeyse adamın anasına küfür edecekti” gibi bir algının oluşmasına yol açarak mağduriyet malzemesi oluşturmuştu.

   17 Aralık 2013 tarihli yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasından az bir zaman önce, Kemal Kılıçdaroğlu öncülüğünde CHP heyeti tarafından Amerika ziyareti gerçekleştirilmiş ve kafalarda birtakım soru işaretlerinin oluşmasına meydan verilmişti!

   Ve verilen meydan, Kılıçdaroğlu ve birkaç CHP milletvekiliyle birlikte 19.12.2013 tarihinde ABD Ankara Büyükelçiliğinin ziyaret edilmesi ve elçilikte bir öğle yemeği yenilmesi sonrasında daha da genişletilmişti!

   Netice itibariyle CHP’nin kurucu genel başkanı olan merhum Mustafa Kemal Atatürk’ün, diyelim ki bugün hayatta olması halinde yapmayacağı hareketleri (muhalefet görünümlü birtakım ciddiyetsiz hareketlerde bulunmama, Amerika’yı ve Amerika elçiliğini ziyaret etmeme gibi) esas alarak altını çizmek gerekirse, CHP elbette Atatürk’ün kurduğu bir partidir ama bugünkü mevcut CHP yönetiminin Atatürk’ün yolunda olduğunu belirtmek zordur!


  15 Şubat 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1502 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


okur gözüyle
helal olsun tarafsız yazarlık böyle olmalı bir cacık olmayacak chp gerçeğinide vurgulayan önemli bir yazı tebrikler
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Genç Bakış Haberleri

Tümü
Şeksiz ve şüphesiz bir şekilde Şeksiz ve şüphesiz bir şekilde
İstanbul’un fethinin 554’üncü yıldönümü münasebetiyle 26 Mayıs 2007 tarihinde...

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para