07 Mart 2018, 14:36 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Levent Koçak esnafları geziyor

Levent Koçak esnafları geziyor

Levent Koçak esnafları geziyor...


Levent Koçak; “Üyeler Odanın ne işe yaradığını öğrenmek istiyor”

1 Nisan’da yapılacak Ticaret Odası seçimlerinde Başkanlığa adaylığını açıklayan Mali Müşavir Levent Koçak, esnafları ziyaret ediyor.

Gazetemiz bürosunu da ziyaret eden Levent Koçak, çalışmalarına aralıksız devam ettiğini belirterek ziyaret ettiği üyelerin; “Odanın ne işe yaradığını öğrenmek istiyor” dediklerini söyledi.

Seçimin yapılacağı güne kadar çalışmalarını sürdüreceğini ifada eden Koçak; ziyaret ettiği esnafların ticaretlerini geliştirmek için ve devletin esnaflara sunduğu teşvik ve imkanları aktarmak için üyelere yönelik bilgilendirme toplantıları yapılmasını istediklerini belirtti.

Geçtiğimiz yıllarda Ticaret Odası’nda KOSGEB le ilgili kursun üyelerin tamamının haberleri olmadığı, bir kısım üyenin haberi olduğu, bu tür kursların genel olması için duyuruların yeteri kadar yapılmadığını belirttiklerini ve “Oda’nın ne işe yaradığını öğrenmek istiyoruz” diye konuştuklarını söyledi.

Koçak ayrıca; İlçemize doğalgaz gelmesi için üyelerden 10-20 ya da 50 abone yapmaları istenildiğini, isteği yerine getirdiklerini ancak çarşı içindeki Ticaret Odası Üyelerinin parayı daha önce yatırmalarına rağmen doğalgaz kutucuğunun konmadığını ve kendilerine kutucuğun konması için yeniden abone olmaları gerektiğinin söylendiğini bu konudan dolayı da üyelerin şikayetçi olduklarını söyledi.

Diğer yandan üyelerin, ilçe ekonomisinin giderek kötüye gittiğini söylediklerini belirten  Levent Koçak, üyelerin ilçede ticaretin artması için Odanın bir şeyler yapması gerektiğini ifade ettiklerini belirtti.

Ticaret Odası Üyelerinin %90’nını ziyaret ettiğini ve üyelerin de artık bir yeniliğin gerektiğini söylediklerini belirten Levent Koçak, ziyaret ettiği üyelerin hepsinden de olumlu destekler aldığını söyledi.


  8 Mart 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1452 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.156 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para