14 Mart 2018, 14:51 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

İşte Şubat Ayı birincileri

İşte Şubat Ayı birincileri

En çok kitap okuyanlar...


Şubat Ayında en çok kitap okuyanlar Yunus Emre Halk Kütüphanesi’nin yetkilileri tarafından belirlendi.

Buna göre;

Okul Öncesi Okuyucular; Zafer İlköğretim Okulu Anasınıfı öğrencisi Ceren Çetin 21 kitap okuyarak birinci, TOKİ Gülbahçesi Anaokulu öğrencisi Göktuğ Gürsel Gürsoy 18 kitap okuyarak ikinci ve Okul öncesi öğrencisi Feyza Yıldırım da 15 kitap okuyarak üçüncü oldu.

Çocuk Okuyucular; Şehit Figen Gündüz Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencisi Medine Kantekin 27 kitap okuyarak birinci, Mustafacık İlkokulu öğrencisi Emine Yiğit 22 kitap okuyarak ikinci ve Şehit Filiz Koçak İlkokulu öğrencisi Adil Ahmet Yıldırım 20 kitap okuyarak üçüncü oldu.

Genç Okuyucular; Şehit Orhan Durukan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi İrem Bostancıoğlu 10 kitap okuyarak birinci, Açık Lise öğrencisi Nuray Demirel 9 kitap okuyarak ikinci ve Anadolu Lisesi öğrencisi Gamze Erol 6 kitap okuyarak üçüncü oldu.

Yetişkin Okuyucular da; Serbest Meslek Elif Tuba Soyarslan 18 kitap okuyarak birinci, Abdulbaki Ünlü İmam Hatip Ortaokulu öğretmeni Güler Kara 9 kitap okuyarak ikinci ve emekli Fazlı Yılmaz da 7 kitap okuyarak üçüncü oldu.   15 Mart 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1213 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.125 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para