14 Mart 2018, 15:02 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Cumhurbaşkanına mektup

Cumhurbaşkanına mektup

Cumhurbaşkanına mektup....
Cumhurbaşkanına Açık Mektup: Doktor eksiğimizi giderin


İlçemiz Cumhuriyet Mahallessi Muhtarı Tecelli Bozkır, Devlet Hastanesindeki uzman doktor sıkıntısını bir mektupla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a iletti ve sorunun çözümü konusunda yardım istedi. Tecelli Bozkır’ın mektubu şöyle:

Çok saygıdeğer Cumhurbaşkanım;
Şereflikoçhisar ilçemiz Ankara iline bağlı olup Ankara iline de 147 km mesafededir. İlçemizin nüfusu 33 bin 400’dür. İlçemiz Devlet Hastanemizde yıllardan bu tarafa bazı branşlarda doktor eksiğimiz bulunmaktadır. Mevcut görev yapan doktorlarımızın bir kısmı da günübirlik 147 km. mesafe uzaklıkta bulunan ilimizden gelip-gitmektedirler.

Poliklinik saatleri dışında ve hafta sonlarında hayati önem taşıyan rahatsızlıklarda bazı branş doktorları bulunmadığından, poliklinik saati dışında ve hafta sonlarında gelen hastalar Ankara iline sevk edilmektedir. Bu sorun yıllardan bu tarafa ilçemizin kanayan yarasıdır.
  
Hasta yakınları hastanemizde doktor eksikliklerini bildikleri için hastalarını İlçe Devlet Hastanesine hiç getirmeden kendi imkanları dahilinde ya Ankara iline ya Aksaray iline yada Kırşehir iline sabahın çok erken saatlerinde yollara düşerek,  hem manevi hem maddi açıdan mağdur olmak üzere bu illere götürmektedir.

Çok Saygıdeğer Cumhurbaşkanım;
Her konuda olduğu gibi; ülkemizin kalkınması, nüfusumuzun artması, nüfusumuzun gençleşmesi, insanlarımıza, anneye, çocuklara en önemlisi de sağlığa önem ve değer verdiğiniz hassasiyetleriniz bizler tarafından bilinmektedir.  Hassasiyetlerinize sığınarak ilçe insanlarımızın hak ettiği sağlıkla ilgili, Devlet Hastanemize gerek doktor, gerekse eksik tıbbi araç ve gereçlerin eksikliklerinin  giderilerek, hak ettiğimiz hizmeti alabilmemiz için emir ve müsaadelerinizi saygılarımla arz ederim.Şereflikoçhisar İlçesi Cumhuriyet Mahalle Muhtarı
Tecelli BOZKIR


  15 Mart 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2517 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


Hüdaverdi avvurur
Syn cumhurbaşkanım 2016 Derinkuyu sonda elektrik direklerini kamulajtırdım bi barayı ben almamızsım bununla ilgilenmeni istiyorum
Mehmet sarikaya
Sayin muhtarim degerli Dostum tecelli hastanemiz icin yazmis oldugun mektubu bu güngördüm ve cok tesekkür ediyorum ama tabiki sizler daha iyi biliyorsunuzki kazamizin bir sürü eksigi ve acigi oldugunu bu konularla ilgilenecek kurumlarimizda belli ve mevcittir ama malesef bir yerde eksiklik var ama oda halkimiza düsen görevdir diye biliyorum ALLAHA emanet olun dilegile hosca kalin
Taylan ŞİMŞEK
İlçemiz sorunlarına ilgi alakınızdan dolayı tebrik ederim sayın muhtarım.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para