11 Nisan 2018, 14:08 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Görev değişimi tamamlandı

Görev değişimi tamamlandı

Ticaret Odası’nda görev değişimi tamamlandı...
Yasin Tekin, Ticaret Odası seçimleri sonucu Başkan seçilen Levent Koçak’a başarılar diledi.

Hem Yasin Tekin hem de Levent Koçak yaptıkları konuşmalarda; “Seçimlerin demokratik ve olgun geçtiğini ve amaçlarının Şereflikoçhisar’a hizmet olduğunu” belirttiler.

TEKİN: LEVENT KOÇAK VE EKİBİNE BAŞARILAR DİLİYORUM

Levent Koçak ve ekibine başarılar dileyen Yasin Tekin konuşmasında; “1 Nisan 2018 tarihi itibariyle Şereflikoçhisar Komite seçimlerini demokratik bir şekilde her iki tarafın da olgunlukla geçirdiği bir seçimi yaşadık.

Ve Levent Koçak kardeşim bu seçimi kazandı. Kendisini ve ekibini gönülden tebrik ediyor ve başkanlık süresince kendisine üstün başarılar diliyorum. İnşallah kalbinden geçirdiği tüm hizmetleri yapabilecek şartları bulur. Neticede Şereflikoçhisar hepimizin sevdası.

Makama gelen insanlarda bir süre sonra görev değişikliğinin zaruri olacağını bilir ve bu şekilde olgunlukla,  demokrasiyi inanarak hizmet etmeli. Alnımızın akıyla günü geldiğinde görevimizi devretmeliyiz. İlçe halkımıza ve Oda üyelerimize her iki dönemimdeki çalışma arkadaşlarıma, Meclis Üyelerime, Yönetim Kurulu Üyelerime, Meclis Başkanlarıma ve oda personeline çok teşekkür ediyorum, her birinden Allah razı olsun. Ben hakkımı helal ediyorum varsa. Onların da helal etmesini rica ediyorum. Tekrar Ticaret Odası Başkanımız Levent Koçak ve ekibine başarılar diliyorum” dedi.

HİZMET YARIŞINI DAHA İLERİYE GÖTÜRECEĞİZ
Konuşmasında; “Bu bir bayrak yarışı, hizmet yarışı. Bu bayrak, hizmet yarışını bizler de alacağız daha ileriye götürüp bizden daha ileri yapacak arkadaşlara da teslim etmek istiyoruz. Yani bizimde amacımız bu” diyen Levent Koçak ise şunları söyledi;

“Çok teşekkür ediyorum. Sizin de dediğiniz gibi demokratik bir seçim gerçekleştirdik. Seçimin neticesinde Sayın üyelerimiz bizi bu göreve layık gördüler. Elbette olgun bir şekilde yaptık bu seçimleri. Şereflikoçhisar sevdası nasıl sizde varsa bizim ekipte de aynı şekilde Şereflikoçhisar sevdası var. Bizim amacımız oydu zaten. Şereflikoçhisar sevdasıyla yanıp tutuşan insanların Şereflikoçhisar’a hizmet etmesidir.

Hizmet bayrağını biz sizden teslim alıp daha ileriye götürmek için çaba sarf edeceğiz. Bu görevi de 1 Nisan’da üyelerimiz bize teslim ettiler. Sizin bu döneme kadar yapmış olduğunuz bütün hizmetlerden dolayı sizlere teşekkür ediyoruz. Bu bir bayrak yarışı, hizmet yarışı. Bu bayrak, hizmet yarışını bizlerde alacağız daha ileriye götürüp bizden daha ileri yapacak arkadaşlara da teslim etmek istiyoruz. Yani bizimde amacımız bu.

Öncelikle Ticaret Odası olarak Organize Sanayi Bölgesi’nin ve Yüksekokul’un takipçisi olacağız.Bire bir içerisinde bulunuyoruz zaten Ticaret Odası olarak. Oradaki yaptığınız hizmetlerden dolayı ayrıca size teşekkür ediyorum. Bu hizmetlerin devamında elbette Oda olarak elimizden geleni sonuna kadar yapacağız. Bahsettiğiniz diğer görev ve hususlarda zaten bilgimiz dahilinde. Gerekli girişimler yapıyoruz, yapacağız. Eksik kalmayacak tabii ki. Ticaret Odası’nın lokomotif bir Sivil Toplum Kuruluşu olarak öne çıkarıp Şereflikoçhisar’a daha iyi hizmet etmeye düşünüyoruz.

Ben de size teşekkür ediyorum. Bu hizmet yarışında hiçbir zaman birbirimizin kalbini kırmadık, gönlümüz birdi. Olgun bir seçim oldu. Allah’ım bizi utandırmasın. Güzel hizmetler yapmaya nasip eylesin. Amacımız Şereflikoçhisar. Ekibimle birlikte elimizden geleni yapacağız.”

*Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri belirlendi

Ticaret Odası’nın seçimin ardından hem Yönetim Kurulu Üyeleri hem de Meclis Üyeleri belirlendi.

5 kişiden oluşan Ticaret Odası Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

Başkan Levent Koçak, Başkan Yardımcısı Naci Peçenek, Muhasip Üye Çetin Aslan, Yönetim Kurulu Üyesi Evren Aktaş ve Ümit Güler oldu.

Meclis Üyeleri de;

Meclis Başkanı Faruk Eskici, Başkan Vekili Ömer Ahrazoğlu, Üyeler; Ali Karacan, Fikret Kurt, Mustafa Özbek, Resul Candan, Yunus Çiçek, Erkan Yüksel, Yusuf Temel ve Aşır Bulat.

  12 Nisan 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1495 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.113 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para