30 Mayıs 2018, 13:51 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Konferansa katılım çok azdı

Konferansa katılım çok azdı

Etik konulu konferans düzenlendi...


İlçemiz Kaymakamlığı tarafından Etik konulu konferans düzenlendi. Konferansa katılım parmakla sayılacak kadar azdı.

Düzenlenen Konferans; 25 Mayıs Etik Günü ve 25 – 31 Mayıs Etik Haftası etkinlikleri kapsamında, kamuda etik kültürünün yerleştirilmesi ve geliştirilmesi, etik ilkelere ilişkin bilincin artırılması ile farkındalık ve duyarlılık yaratılması amacıyla verildi.

29 Mayıs Salı günü saat 14.00’da Yavuz Sultan Selim Fen Lisesi Tarih Dili ve Edebiyat Öğretmeni Mikail Öztaş tarafından verilen konferansta; Etik nedir? Etik kuralları nelerdir? İş hayatında etik ilkeler, Yönetimde etik dışı davranışlar, Etik örgütlerin özellikleri, etik dışı örgütlerin özellikleri, Örgütlerde etik dışı davranışlar ve Etik dışı davranışların sonuçlarına değinildi.

“Eğitimde Etik” konusuna da değinen Mikail Öztaş, Öğretmenlik Meslek Etik ilkeleri, Okul Yönetiminde etik ilkeler ve Yönetimde etik ilkeler” konularından da bahsettikten sonra konferans sona erdi.


  31 Mayıs 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1598 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


Özcan
Müdürüm 10 numaradır. Müdürüme laf yok. O belediye başkanlığına layıktır bence.

Özcan bey Mustafa Başkaya, müdürümüz belkide başka bir kurum düşünüyor olamaz mı? ilgisini çekmemiş olamaz mı? ne demek istediğini pek anlamış değilim ama sen diyorsun ki müdürün başka işi çıkmıştır yada ilgisini çekmediği için gelmemiştir diyorsun galiba
abes ile iştigal açıklamanız. ilçe milli eğitim eğitim düzenleyecek hadi diyeli müdür başka bir işi var anladık hiç mi müdür yardımcısı yoktu. ilgisini çekmedi kendi ilgisini çekmyene konuyu neden millete eğitim olarak verdiriyor. eeeeee ilçe milli eğitim olmaz ise ne okul müdürü gelir ne ne öğretmen gelir nede memur gelir ortaya foto daki gibi garip bir durum çıkar
             ÖZCAN EFENDİİİİİ
özcan
Mustafa Başkaya, müdürümüz belkide başka bir kurum düşünüyor olamaz mı? ilgisini çekmemiş olamazmı?
Mustafa Başkaya
İlçe milli eğitimin personelinin verdiği egitime ilçe milli eğitim müdürü şube müdürü okul müdürleri gelmez ise ne kadar etik. Onu tartisilsaydi. Komedi programı olmus. Velhasıl.
657 magduru
konumuz “Eğitimde Etik” demiş bütün öğretmenler firar etmiş. 3/5n öğretmen için bu kadar yazışmaya yazık. ama sonuç etik ile çalışma yapıldı mı yapıldı. yukarıya bir imza yeter. kim gelip kontrol edecek ki
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu