02 Ağustos 2018, 12:25 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Sanayi Sitesinin kanalizasyonu yapılıyor

Sanayi Sitesinin kanalizasyonu yapılıyor

Sanayi Sitesinin kanalizasyonu yapılıyor...
İlçemiz ASKİ Bölge Müdürlüğü tarafından Yeni Sanayi Sitesinde başlatılan kanalizasyon altyapı çalışmaları  devam ediyor.

İlçemiz ve Evren ASKİ Bölge Müdürü Mevlit Saydam’ın da yakından takip ettiği çalışmaları ASKİ ekiplerinin kanalizasyon inşaatının  bir an önce hizmete sunmak için çaba sarf ettiği belirtildi. 

Yeni Sanayi Sitesinin uzun yıllardır beklediği kanalizasyon alt yapısını tesis etmek için çalışmalarını aralıksız sürdüren ASKİ, Soysal Mühendislik tarafından yapılan Sanayi Sitesine Projesi 1 milyon 222 bin lira yatırıma mal olacak. Yeni Sanayi Sitesinin çalışmalar kapsamında 3750 metre hat yapımı, ana kolektör hattının A. Bloktan başlanıp, 300’lük büz ile G. Bloka  kadar döşenmesi tamamlandı.

Çalışmalarla ara sokakların döşenmesine başlanıldı. Yeni kanalizasyon hattının tamamlanmasından sonra, eski kanalizasyon hattının temizlik ve bakımı yapılacak ve yağmur sularının gideri için kullanılacak. Çalışmalar  kapsamında 3750 metre hat yapımı ile Yeni Sanayi Sitesinin sorunsuz, güçlü bir altyapıya kavuşacağı ifade ediliyor.

Bölge Müdürü Mevlit Saydam’ın da üzerinde durduğu proje olan kanalizasyon çalışmaları Haziran ayında başlanmış olup, Eylül ayında yapımı tamamlanmış olacak.


  2 Ağustos 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1027 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.125 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para