29 Ağustos 2018, 13:53 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Müdür ve Müdür Yardımcısı Atamaları Yapıldı

Müdür ve Müdür Yardımcısı Atamaları Yapıldı

Müdür ve müdür Yardımcısı Atamaları Yapıldı...


Milli Eğitim Bakanlığı, mülakat neticesinde elde edilen puanların belli olmasından sonra, okul/kurum müdür, müdür başyardımcısı ve müdür yardımcısı kadrolarına atamaları yapıldı.

İlçemizden de bazı müdürlerin tekrar müdür olarak, bazı Müdür Yardımcılarının Müdür olarak ve bazı öğretmenlerinde Müdür Yardımcıları olarak atanırken okulları da değişti.

Müdür ve Müdür Yardımcısı olan Müdür ve Müdür Yardımcılarının isimleri okullarıyla birlikte şöyle;

* Halk Eğitim Merkezi Müdürü Şahin Yiğit Fatih İlkokulu’na Müdür olarak ve Fatih İlkokulu Müdürü Üzeyir Çetin de Atatürk İlkokulu’na Müdür olarak atandı.

* Şehit Figen Gündüz Yatılı Bölge Ortaokulu Müdür Yardımcısı Murat Turan Halk Eğitim Merkezi’ne Müdür olarak, Şehit Murat Alkan Mesleki ve T.A.L. Müdür Yardımcısı Mesut Avşar yine aynı okula Müdür olarak,  Nizamülmülk Mesleki ve T.A.L. Müdür Yardımcısı Nurullah Latfioğlu Ankara Altındağ’daki Polis Amca Ortaokulu’na Müdür olarak ve Şehit Figen Gündüz Yatılı Bölge Ortaokulu Müdür Başyardımcısı Şükrü Alıcı yine aynı okula Müdür olarak atandı.

* Mesleki Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Burhan Karayel Haymana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne Müdür Başyardımcısı olarak, Şehit Filiz Koçak İlkokulu Müdür Yardımcısı Erdal Akdoğan Zafer İlkokulu’na Müdür Yardımcısı olarak ve TOKİ Ortaokulu Müdür Yardımcısı Sinan Coşar yine aynı okula Müdür Yardımcısı olarak atandı.

* Ve; Çalören Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmeni Abdullah Ziyrek Şehit Orhan Durukan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne Müdür Yardımcısı olarak, Mustafa Üstündağ İlkokulu öğretmeni Metin Çetin Halk Eğitim Merkezi’ne Müdür Yardımcısı olarak, Tuzgölü ilkokulu öğretmeni Suna Aydoğan Sanataryum Anaokulu’na Müdür Yardımcısı olarak, Zafer İlkokulu öğretmeni Şükran Ünal Sincan Taylan Araslı İlkokulu’na Müdür Yardımcısı olarak, Tuzgölü Anadolu Lisesi öğretmeni Tarık Doğan Sincan Mesleki ve T.A.L. Müdür Yardımcısı olarak, Zafer İlkokulu öğretmeni Uğur Öztürk Mamak Ahmet Kabaklı İlkokulu’na Müdür Yardımcısı olarak ve Halk Eğitim Merkezi öğretmeni Yasin Mutlu Şehit Filiz Koçak İlkokulu’na Müdür Yardımcısı olarak atandı.

    30 Ağustos 2018
   Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1305 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para