05 Eylül 2018, 14:08 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

En çok kitap okuyanlar

En çok kitap okuyanlar

Ağustos Ayı’nda en çok kitap okuyanlar belli oldu...
Ağustos Ayı’nda en çok kitap okuyanlar belli oldu.

İlçemiz Yunus Emre Halk Kütüphanesi yetkilileri tarafından, Ağustos Ayında en çok kitap okuyanlar belirlendi.

Belirlenen listede “Çocuk Okuyucular” arasında yer alan Zafer İlkokulu öğrencisi Ahmet Türker Akdan isimli okuyucunun, Temmuz Ayında 57 kitap okuyarak ve Ağustos Ayında da 30 kitap okuyarak hem kütüphane üyeleri arasından hem de listede yer alan diğer üyelerden en fazla kitap okuması özellikle dikkat çekti.

Ve ilk defa, aynı okulda okuyan 3 öğrencinin aynı kategoride ilk üç sıralamasında yer aldıkları görüldü.

Diğer yandan; Her ay rutin olarak kütüphane üyeleri arasından belirlenen “en çok kitap okuyanlar” listesi arasına giren okuyucuların, belirlenen listenin gazetemizde de haber olarak yayınlanmasıyla ayrıca mutlu oldukları öğrenildi.

Diğer kategoride dereceye giren okuyucular ise şöyle;

Okul öncesi okuyucular;
Okul öncesi öğrencisi Duru Yasunoğlu 9 kitap okuyarak birinci, yine okul öncesi öğrencisi Yiğit Yasunoğlu 8 kitap okuyarak ikinci ve Okul öncesi öğrencileri; Feyza Yıldırım, Kübra Alya Alıcı, Defne Miray Kahraman ve Betül Kara ile Şehit Filiz Koçak İlkokulu Anasınıfı öğrencisi Elif Aktaş 3’er kitap okuyarak üçüncü oldular.

Çocuk Okuyucular;
Zafer İlkokulu öğrencisi Ahmet Türker Akdan 30 kitap okuyarak birinci, Şehit Filiz Koçak İlkokulu öğrencisi Adil Ahmet Yıldırım 20 kitap okuyarak ikinci ve İbrahim Baltacı Ortaokulu öğrencisi Elif Alıcı ile Zafer İlkokulu öğrencisi Bekir Enes Alıcı 12’şer kitap okuyarak üçüncü oldular.

Genç Okuyucular;
Yavuz Sultan Selim Fen Lisesi öğrencileri Elif Kara 9 kitap okuyarak birinci, Mehmet Melih Çelik 8 kitap okuyarak ikinci ve Şevval Sıla Temel de 5 kitap okuyarak üçüncü oldu.

Yetişkin Okuyucular;
Yavuz Sultan Selim Fen Lisesi Müdürü Atila Kara, Abdülbaki Ünlü İmam Hatip Ortaokulu Öğretmeni Güler Kara ve Çukurova Üniversitesi Gıda Mühendisi öğrencisi Nurhatun Çetin 9’ar kitap okuyarak birinci, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi Ramazan Alıcı 5 kitap okuyarak ikinci ve Çengel Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Zeynep Görgülü 4 kitap okuyarak üçüncü oldu.


   6 Eylül 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 839 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.082 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para