10 Ekim 2018, 14:09 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Ahmet Türker Akdan birinciliği kaptırmadı

Ahmet Türker Akdan birinciliği kaptırmadı

Ahmet Türker Akdan birinciliği kaptırmadı...

Yunus Emre Halk Kütüphanesi yetkilileri tarafından 2018 Eylül Ayı en çok kitap okuyanlar belirlendi ve Ahmet Türker Akdan isimli çocuk, yine birinciliği kimseye kaptırmadı.

Ahmet Türker Akdan, okuduğu 42 kitap sayısı ile hem kütüphane üyelerini hem de Eylül Ayında en çok kitap okuyanları geride bırakarak birinci olurken, Eylül Ayında en çok kitap okuyanlar ise şöyle;
Okul Öncesi okuyucular arasında; Okul öncesi öğrencisi Feyza Yıldırım okuduğu 9 kitap sayısı ile birinci, okul öncesi öğrencileri Muhammed Kerem Bekleviç ile Mustafa Özen okudukları 3 kitap sayısı ile ikinci ve Okul Öncesi öğrencisi Azra Buğlem Ataç okuduğu 2 kitap sayısı ile üçüncü oldu.

Çocuk Okuyucular arasında; Zafer İlkokulu öğrencisi Ahmet Türker Akdan okuduğu 42 kitap sayısı ile birinci, yine Zafer İlkokulu öğrencisi Fikret Alp Begde okuduğu 15 kitap sayısı ile ikinci ve İbrahim Baltacı Ortaokulu öğrencisi Elif Alıcı ile Zafer İlkokulu öğrencisi Bekir Enes Alıcı okudukları 12 kitap sayısı ile üçüncü oldular.

Genç Okuyucular arasında; Anadolu Lisesi öğrencisi Zeycan Büyükatak okuduğu 8 kitap sayısı ile birinci, Dr.Sabiha Uzun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Mihriban Doğan okuduğu 4 kitap sayısı ile ikinci ve Anadolu Lisesi öğrencisi Sıddık Yalçın okuduğu 3 kitap sayısı ile üçüncü oldu.

Yetişkin Okuyucular arasından; İlçe Tarım Müdürlüğü Ziraat Mühendisi Akgün Akdan okuduğu 15 kitap sayısı ile birinci, Abdulbaki Ünlü İmam Hatip Ortaokulu Öğretmeni Güler Kara ile Ev hanımı Selda Begde okuduğu 9 kitap sayısı ile ikinci ve Sakarya Üniversitesi öğrencisi Beyza Nur Geçimli okuduğu 6 kitap sayısı ile üçüncü oldu.


   11 Ekim 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2059 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.125 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri