05 Aralık 2018, 15:21 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Aslan Bekir Emekçi'den açıklama

Aslan Bekir Emekçi'den açıklama

Neden korkuyorsun?...NEDEN KORKUYORSUN?


Ziraat Odası seçimlerinde aday olacağını açıklayan Hisar Tohumculuk sahibi Aslan Bekir Emekci, mevcut başkan ve yönetimini açık olmamakla ve seçim tarihini, delege listesini gizlemekle suçladı.

Ziraat Odası Başkanına; “Neden Korkuyorsun?” diye seslenen Emekci’nin yazılı açıklaması şöyle:

Bir hafta önce, Yaklaşan Ziraat Odası seçimlerinde bu arkadaşların miadını doldurduğunu sandığım için aday oluyorum demiştim. Miadının dolduğunu düşündüğüm için demiştim, aslında çok az söylemişim. Bu yönetimin kesin ve kesin İlçemizin can damarı durumunda olan Ziraat Odası’ndan bir an önce ellerini çekmeleri gerek.

Şuan Ziraat Odasına adayım. Adayım aday olmasına ama, her ne hikmetse ya bizi aday olarak görmüyorlar, ya da kendilerinden korkuları var ki, ne delege listelerini, ne seçim zamanını kimse açıklamıyor. Malum ortada bir seçim var. Bir kişi kazanacak bir kişi kaybedecek. Peki bu sır gibi saklayış neden? Acaba bir şeylerden mi korkuluyor? Acaba saklı gizli işler mi yapıldı da ne delege listesi, ne de seçim tarihi açıklanmak istenmiyor. Şuan mevcut Başkansınız. Kendinizce çok avantajlısınız? Peki ya bu korku neden? Kafanızın arkasında farklı planlar mı var ki, seçimden, yada karşınıza çıkan adaylardan mı korkuyorsunuz? Kaybetmekten mi korkuyorsun, koltuğundan mı korkuyorsun, param gider diye mi korkuyorsun. Hep söylüyoruz, amaç Şereflikoçhisar’mı koltuğun  mu?

Ben sizden farklı bir şey istemiyorum. Bana destek olun, koltuğunuzu bana bırakın demiyorum. Demokratik bir ortamda demokratik şartlarda seçim yapalım diyorum. Peki ya siz! Siz neyin peşindesiniz? Ben defalarca söyledim yine söylüyorum. Ben Şereflikoçhisar’ı düşünüyorum. Bunu da açık açık söylüyorum. Ben koltuğa değil, hizmete talibim. Koltuktan güç alan, değil, koltuğa, ilçeye güç veren olmak istiyorum. Bugün yıllarca hizmet ettiniz. İlçe için ne yaptınız? Hangi çiftçinin derdine derman olup, hangi çiftçiye alternatif ürün önerisinde bulundunuz?. Şayet hizmet etmek, koltukta oturup maaş almaksa, hizmet etmek üç kuruşa aldığınız ilacı kendi üyene fahiş fiyatlarla satmaksa evet çok güzel yaptınız. Tüm yolları aradığım, her bir yola başvurduğum ve tüm yollar Demokrasiye aykırı bir şekilde kapatıldığı için düşüncemi basın yoluyla kamuoyuyla paylaşmayı uygun gördüm. Hodri meydan. Madem korkunuz yok, madem çok başarılısınız, seçim tarihini açıklayın, seçmen listesini açıklayın, hem ben hem kamuoyu bilsin. Vakit oturduğu yerden maaş alma vakti değil, vakit mertçe, delikanlıca, demokratikçe sandığa girip, herifçe kazanmak yada kaybetmek zamanı. Tüm kamuoyuna saygıyla duyurulur.


      Aslan Bekir EMEKÇİ

          6 Aralık 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3094 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri