06 Mart 2019, 14:00 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Konser'e yoğun bir ilgi vardı

Konser'e yoğun bir ilgi vardı

MHP’den Mustafa Yıldızdoğan Konseri...











Milliyetçi Hareket Partisi tarafından organize edilen ve Cumhur İttifakı’nın da destek verdiği konserde, Mustafa Yıldızdoğan şarkılarını seslendirdi.

Beğeniyle izlenen konser,  Saygı duruşunda bulunulup mehteran eşliğinde İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Daha sonra konuşmalar yapıldı.

İlk olarak sırasıyla, MHP İlçe Başkanı Ayhan Çetin ile AK Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan destek konuşmaları yaptı.

Cumhur İttifakı İlçemiz Belediye Başkan Adayı Memiş Çelik de bir şiir okuyarak başladığı konuşmasında; “Biz de bu vatan için, bu millet için her zaman ölürüz. Bu vatan için, bu millet için canını feda eden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, mekanları cennet olsun.
31 Mart akşamı saat 21.00’da tekrar Şereflikoçhisar’da bir tarih yazacağımıza inanıyoruz. Ne kadar şer odakları Türkiye’de birleşmiş olsalar da, bu millet için vatan için, milletin bekası için Cumhur İttifakı, Türkiye’nin her yerinde muzaffer olacaktır. Ben de Cumhur İttifakı’nın adayı olarak bu sefere hep birlikte ortak olacağız.
Bu sadece yerel seçim değil, gerçekten Şereflikoçhisar’da, Belediye’yi kaybedersek sadece Memiş Çelik kaybeder. Bunun da fazla bir önemi yok ama Ankara’da Büyükşehir Belediyesi’ni kaybedersek Ülke kaybeder, memleket kaybeder, millet kaybeder. 31 Mart’a kadar hep beraber yoğun bir çaba gayret sarf edeceğiz, çalışacağız. Bu Cumhur İttifakı milletin, memleketin bekası için ilelebet sürsün istiyoruz” dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Bölgemiz Milletvekili Prof.Dr.Mevlüt Karakaya da yaptığı konuşmasında; “Bugün Türkiye’de iki İttifak üzerinde bir yarış söz konusu. Birisi kutlu bir yolun yolculuğu anlamına gelen Cumhur İttifakı, diğeri ise karşımızda oluşan bir cephe. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli bunlara zillet İttifakı diyor.
Cumhur İttifakı’nın temelleri Türk Milleti tarafından 15 Temmuz gecesi atılmıştır, kararı da o gün verilmiştir. Gerekçesi de Türk Milleti’dir, bekasıdır.
Bu İttifak kutsaldır, geleceğimizle alakalıdır. Onun için Şereflikoçhisar’da 31 Mart akşamı Cumhur İttifakı’nın adayı Memiş Çelik, Ankara’da da Mehmet Özhaseki  Başkan olacak.
Zillete vererek bekamızı tehlikeye sokmayalım. Geleceğimize kaderimize biz kendimiz yön verelim.”dedi.

Konuşmalardan sonra sahneye şarkıcı Mustafa Yıldızdoğan çıktı.

İzleyenler tarafından beğenilen konser, yaklaşık iki saat sürdü.

   7 Mart 2019



Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3120 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri




İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri