27 Mart 2019, 14:43 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

M.Celal Ünsal’ın açıklaması

M.Celal Ünsal’ın açıklaması

M.Celal Ünsal’ın açıklaması...


CHP İlçe Başkanı M. Celal Ünsal yönetim kurulu ve meclis üyesi adayları adına açıklama yaptı.

Ünsal'ın yazılı açıklaması şöyle:
Arkadaşlarımızla birlikte 10 yıldır Şereflikoçhisar’da aktif siyaseti açık, şeffaf herkesin gözü önünde, halka yalan söylemeden, aldatmadan, hiç kimseyle gizli ve ucuz pazarlıklar ve hiçbir menfaat çıkar hesabı gözetmeden sadece gönüllülük esasına dayanarak yaptık.

Hele hele bazı mevki ve makamlar için hiç kimsenin arkasından, ayak oyunları, kalleşlik yapmadık ve kimsenin kuyusunu kazmadık.

Menfaat, çıkar uğruna hiç kimseye şikayet amacıyla mektup yazmadık, telefon etmedik, gizli görüşmeler yapmadık. Ne yaptıysak adam gibi delikanlı gibi yaptık. Gerekirse 82 milyonun önünde yaptık. Zaten o tür siyaset yapmak karakter olarak bizlere uygun değildir. Böyle kişiliksiz siyaset yapanların kendilerine ve memlekete zararları olacağını biliyoruz.

Bu nedenle Belediye Meclis Üyeleri listemiz tamamen müstakil Cumhuriyet Halk Partisi’nin öz evlatlarından oluşmuştur. Başka hiçbir Partide Cumhuriyet Halk Partili Üye yoktur. Bunun dışında söylenenler tamamen halkı kandırmaya yönelik iddialar ve iftiralardır.


  28 Mart 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1592 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]