19 Haziran 2019, 14:47 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Ticaret Borsası inşaatı hızla ilerliyor

Ticaret Borsası inşaatı hızla ilerliyor

Ticaret Borsası inşaatı hızla ilerliyor...


İnşaat yapımının bitimiyle birlikte İlçenin en büyük STK yeri olacağı belirtilen Şereflikoçhisar Ticaret Borsası’nın inşaatı, hızla ilerliyor.

Önümüzdeki günlerde temel atma töreninin düzenleneceğini ifade eden Ankara Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi hemşehrimiz  Şakir Çetin; “10 Nisan 2019 Çarşamba günü Ankara Ticaret Borsası Merkez binasında yapılan ihalenin sonucunda 4.300.000 TL+KDV  bedelle ihaleyi kazanan Hacı Uğurlu firması, borsanın inşaatına ihaleden 15 gün sonra başladı.

Önümüzdeki günlerde de, bugüne kadar hem ramazan ayı nedeniyle hem de hava şartlarından dolayı düzenleyemediğimiz yemekli temel atma törenini gerçekleştireceğiz.

Törene, Ankara Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı hemşehrimiz Faik Yavuz’un ve Yönetim Kurulu Üyelerinin de katılacağını belirten Şakir Çetin, inşaatın 6 ay içerisinde bitirileceğini ifade ederek, “İnşaatın bitmesiyle yapılan yeni Borsa binası, ilçenin en büyük STK yeri olacak” şeklinde konuştu.

BİNA HAKKINDA BİLGİ
Mevcut borsanın bulunduğu yerdeki o mezbelelik yapıları değiştirmek, şehre yakışan temiz, nezih bir yer sunmak ve özellikle Şereflikoçhisar’ın ismini Türkiye’de duyurmak ve Türkiye’nin merkezi yapmak amacıyla yapılan Şereflikoçhisar Ticaret Borsası binası; 2500 m2 inşaat alanı içerisine, bodrum kat ve zemin kat olmak üzere iki katlı.

Bodrum katında; Teknik Hacim, sığınak, hol, Y.G.H., Enerji Odası, merdiven, wc bayan ve wc bay bulunurken,

Zemin katında da; 30 ofis ve ofislere ait WC, toplantı odası, sekreterya, arşiv, wc bay ve bayan, ayrıca 4 tane daha wc, çay ocağı, müdür odası, laboratuar, numune etiket, soyunma, banka, üretici izleme alanı, arşiv, alıcı girişi, ürün tescil, üretici giriş, vezne, alıcı giriş, güvenlik odası, CCTV, depo, mescit, ayakkabılık, merdiven, YGH, ürün girişi, sistem odası, kafeterya, mutfak ve satış salonu bulunacak.


  20 Haziran 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2019 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


Uğur
Aman gurbetçi kardeş gelip foto cektirmesinler hatta siyasilerin haberi bile olmasın ilçede olumlu bir gelişme var ona da burnunu sokarlarsa alim Allah inşaat yarı kalir
gurbetçi
Bu işde aykırı bir durum var sayın çengel gazetesi bu faaliyetin yanında hiç fotoğraf çektiren yok. şimdi bütün böyükler çöp konteyniri bile koysalar fotoğraf çektirirlerdi bu iş ilginç olmuş.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]