31 Temmuz 2019, 14:05 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Doktor ihtiyacı büyük ölçüde giderildi

Doktor ihtiyacı büyük ölçüde giderildi

Seyhan ve Çelik’ten ortak açıklama...

Seyhan ve Çelik’ten ortak açıklama:Doktor ihtiyacı büyük ölçüde giderildi.

Ak Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan, Belediye Başkanı  Memiş Çelik ile birlikte düzenlediği basın toplantısında hastanenin doktor sorununa değindi ve 7 Uzman doktor atamasının yapıldığını, atamayla birlikte hastanemizin bugüne kadarki en iyi doktor sayısı ve ekibine ulaştığını belirtti.

Hastanemizin vatandaşlarımıza çok daha iyi hizmet vermesi için yoğun çaba ve gayret gösterdiklerini belirten Erkan Seyhan, açıklamasının tamamında şunları kaydetti;

Şereflikoçhisar Devlet Hastanemizde, son dönemlerde yapılan Uzman Hekim atamaları ve diş hekimi atamaları ile ilgili Sağlık Hizmeti daha üst seviyelere ulaşmıştır.
Bildiğiniz gibi uzun zamandır yoğun çaba sarfettiğimiz doktor atamalarının gerçekleşmesiyle en son gelen 7 hekim ile beraber hastanemiz bugüne kadar ki en iyi doktor sayısı ve ekibine ulaşmıştır. Son atamalarla beraber hastanemizde kadrolu olarak;

3 tane Çocuk Hastalıkları Uzmanı, 3 tane Diş Hekimi, Kardiyoloji Uzmanı, Kulak Burun Boğaz Uzmanı, Dahiliye Uzmanı, Ortopedi Uzmanı, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Üroloji Uzmanı, Genel Cerrahi Uzmanı, Biyokimya Uzmanı, Noröloji Uzmanı, Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı ile birlikte bir çok pratisyen doktorumuz hastanemizde hizmet vermektedir. Ayrıca Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hastalıkları Uzmanı zorunlu hizmet ataması yapılmış olup, göreve başlayış yapması beklenmektedir. Ve son tablo ile hastanemiz neredeyse %95 doluluk oranıyla hizmet verme seviyesine ulaşmıştır. Diğer bir durum ise Kadrolu Hekimlerimizin tamamlanmasıyla bir çok ameliyat hastanemizde gerçekleştirilmeye başlanmıştır. Hangi ameliyatların olduğu teknik bilgiler olduğu için hastahane yöneticilerimizin detaylı ve teknik açıklama yapması daha doğru olacaktır. Radyoloji, psikiyatri ve göz hastalıkları alanında ise geçici görevli hekimlerle hizmet verilmekte olup, kadrolu hekimin atamasının yapılması için gerekli girişimlerde bulunulmuştur.

Hemşehrilerimizin her konuda daha iyi hizmet alabilmesi ve mağduriyet yaşamaması için her zaman daha çok emek sarfetmeye devam edeceğiz. Bizlerden desteklerini esirgemeyen AK Parti Ankara İl Başkanımız Hakan Han Özcan’a, Bölge Milletvekillerimize, Teşkilatıma teşekkür ederken, hastanemizin vatandaşlarımıza çok daha iyi hizmet vermesi için yoğun çaba ve gayret gösteren hastane Başhekimimiz Murat Özcan ve hastane müdürümüz Abdurrahman Yalçın’a teşekkür ederim” dedi.


   1 Ağustos 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2368 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.184 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
logo tasarım