18 Eylül 2019, 16:16 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Geçmiş Zaman Olur ki..

Geçmiş Zaman Olur ki..

Geçmiş Zaman Olur ki..

1975 ve 1976 yılı Şereflikoçhisar Lisesi mezunlarından bir grup Palazobası köyünde arkadaşları Kemal Çetin’in bahçesinde biraraya geldiler.

Pazar günü buluşan ve günü birlikte değerlendiren Kemal Çetin, Mustafa Yücel, Aşır Yılmaz, Dr. Terkan Çelik. Ego’da daire başkanı Tayyar Işık, Mehmet ödevci, Ferdai Yıldırım, Nizamettin Özdemir, Elvan İldeş ve Tahsin Çetin geçmişi yadettiler, maziye yolculuk yapıp anılarını tekrar yaşadılar ve yeniden ve daha kalabalık şekilde bir araya gelme dileğiyle ayrıldılar.


  19 Eylül 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2965 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


halkçı
eski tüfekler bir arada. bir araya gelmişler günü değerlendiriyorlar mış mış mış ben bunları liseden tanırım. o zamanda toplanır değerlendirme yaparlardı. değişen ne hiiiç toplan değerlendir dağıl.
Tebrik ediyorum, hepinize sağlık, sıhat içinde uzun yıllar diliyorum. Ferdai Yıldırım Ağabey ile aynı Kurumda (BEDAŞ)görev yaptım.        Temennim Şereflikoçhisar Lisesi 1978- 1979 Dönem mezunlarınında yılda en az bir kez bir araya gelmesi.                                          Veli GÖRGÜLÜ
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri