20 Kasım 2019, 15:25 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Savcılığa suç duyurusunda bulundular

Savcılığa suç duyurusunda bulundular

Okulda darp edildiklerini iddia ettiler...

Sağlık görevlileri aşı için gittikleri okulda darp edildiklerini iddia ettiler.

Cumhuriyet Ortaokulu’na, aşı için giden Sağlık personellerinden Atalay Düğer ile Barış Yiğit isimli şoförleri, Okul Müdürü Tolga Çetinbaş ile Müdür Yardımcısı Hidayet Demirel ile aralarında başlayan tartışma sırasında Müdürlerin sağlık personeli şoförleri dövmeye çalıştığı iddia ediliyor.

Konuyla ilgili olarak gazetemiz görevlisi ile görüşen Atalay Düğer ile Barış Yiğit; Olayın olduğu gün İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüyle hatta İl Milli Eğitim Müdürlüğüyle görüştüklerini ve konuyu dile getirdiklerini belirttiler.

Atalay Düğer ile Barış Yiğit ayrıca, 17 Kasım 2019 Pazartesi günü de konuyla ilgili olarak bir dilekçe ile Savcılığa suç duyurusunda bulunduklarını ve ifade verdiklerini söylediler. Atalay Düğer iddialarıyla ilgili şunları söyledi:

Şereflikoçhisar Sağlık Müdürlüğünde çalışmaktayım. 06.11.2019 günü iki ekip olarak Cumhuriyet İlköğretim Okulu’na öğrencilere aşı yapmak için saat 08.45 sularında okula gittik. Ekip ve ekipmanlarla okula girdik. Önceden aramızda husumet olan ve aynı binada oturduğumuz Tolga Çetinbaş ve Hidayet Demirel hemşirelere, ben ve diğer arkadaşın okula girmemesini bahçe dışına çıkmamızı söylemişler.
Ben de, hocam özel hayatınızı işinize yansıtmayın diye ikaz ettim. Diğer arkadaş Barış Yiğit, bizim resmi görevli olarak geldiğimizi babasının bu okulda çalıştığını, kendisinin bu okulda okuduğunu, bizi küçük düşürmek ve aşağılamak için böyle bir davranışın uygun olmadığını kendilerine öğretmen olduklarını söyledi.
O esnada Tolga Çetinbaş canımı sıkmayın, Polis çağırırım, dışarı attırırım diye Barış Yiğit’in üzerine doğru yürüdü. Ben Barış Yiğit’in koluna girerek koridorun ortasına getirdim. Bu esnada ben bu yaptığınızın ayıp olduğunu, bizim ekip olarak resmi görevli olduğumuzu hatırlattım. Ve Tolga Çetinbaş bana hakaret ederek terbiyesiz, ahlaksız diye şiddet kullanmaya, beni dövmeye çalıştı. Hidayet Hoca kapıyı kapatıp arkasında durarak engelledi. Kamera kayıtları incelendiğinde herşey açıkça görülür.
Bir insanın özel hayatındaki husumetini, kinini, nefretini kamu kurumunu kullanarak almaya çalışması, beni daha da üzen benim engelli olduğumu bildiği halde kamu kurumunda dövmeye çalışması.   21 Kasım 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2833 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri