13 Mayıs 2010, 08:48 - Anasayfa // ARŞİV Haberi yazdır

Müdür Yardımcılıkları atama sonucu açıklandı

Müdür Yardımcılıkları atama sonucu açıklandı

Milli Eğitimi Bakanlığı?nın, yaptığı Müdürü Yardımcılıkları atama sonucu açıklandı


       Danıştay kararları nedeniyle yaklaşık 7 yıldır yönetici atamasında sıkıntılar yaşayan ve atamaları sınav yolu ile en adaletli biçimde çözmeye çalışan Milli Eğitimi Bakanlığı?nın, geçtiğimiz Ekim ayında yaptığı ve Aralık ayında da puanlarını açıkladığı asaleten müdür yardımcılığı atama sonuçları Salı günü açıklandı.

 
       Diğer illerde benzer atama sonuçlarının açıklandığı gerekçesiyle son birkaç gündür beklenti içerisinde olan adaylar Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü?nden gelen açıklamaya, Salı gününden itibaren kurumun internet sayfasından ulaşabildiler.
 
       Bir bölümü hali hazırda ?geçici görevlendirme? ile müdür yardımcılığı görevini yürüten öğretmenlerin isimleri ve görev yapacakları okullar şu şekilde:
 
       Murat KOÇ (Sosyal Bilgiler Öğrt.) - Mustafacık İO, Abbas Alıcı (Matematik Öğrt.) - Dr. Sabiha Uzun Sağlık Meslek Lisesi, Ebubekir Öztaş (Tarih) - Şereflikoçhisar TML, Cemal Çarboğa (Metal Teknolojileri Öğrt.) - Şereflikoçhisar Mesleki Eğitim Merkezi, Ramazan Aydın (Sınıf Öğrt.) - Çalören İO, Ahmet Yüksel (Sınıf Öğrt.) - Kacarlı İO, Fuat Yılmaz (Din Kül. Ve Ahlak Bilg.) - İbrahim Baltacı İO, Musa Kaval (İngilizce) - Şereflikoçhisar TML, Uğur Atılgan (Sınıf Öğrt.) - Devekovan İO, Bülent Altuğ (Sınıf Öğrt.) - Şeyhkuyusu İO, Aydın Köremezli (Sınıf Öğrt.) - Gülhüyük İO, Ümmet Tezgel (Kimya Öğrt.) - Şereflikoçhisar İHL, Abdulnahit Şentürk (Sınıf Öğrt.) - Mustafa Üstündağ İO, Erdal Aktaş (Makine Öğrt.) - Şereflikoçhisar EML. Öğretmenlerimize yeri görevlerinde başarılar diliyoruz.
 
       Şereflikoçhisar Çengel
 
       13 Mayıs 2010Site Editörü tarafından yazılan bu haber, 3020 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ARŞİV Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.108 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
fidan istanbul ankara nakliyat otomatik garaj kapısı replika saat