04 Mart 2020, 14:31 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Erkan Seyhan'dan İdlib ile ilgili basın açıklaması

Erkan Seyhan'dan İdlib ile ilgili basın açıklaması

x

Erkan Seyhan'dan İdlib ile ilgili basın açıklaması...Ak Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan; “Şehitlerimizin bir damla kanının yerde kalmayacağına inancımızın tam olduğunu ifade ederek devletimizin ve ordumuzun her daim yanında olduğumuzu ifade etmek istiyorum” dediği bir basın açıklaması yaptı. Seyhan, açıklamasında şunları ifade etti; 

“Sınır güvenliğimiz için tehlike arz eden, mazlum halkına her türlü zulmü reva gören, haysiyet ve onur yoksunu rejim unsurlarının saldırısı sonucunda şehit olan tüm vatan evlatlarımıza Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyor, yaşanan bu acıyı yürekten paylaşıyorum. Her türlü kirli oyunu bozan, söz konusu vatansa gerisi teferruattır diyerek, birlik ve beraberlik içerisinde ordusunun ve devletinin yanında olan aziz Türk Milleti’ne baş sağlığı diyorum.
Suriye halkının davetlisi olarak gerçek barış ve huzuru bölgeye getirmek, mazlum halkın kanının akmaması, güvenliğimiz açısından açık bir tehdit oluşturan rejim unsurlarına karşı başlatılan mücadelemize kalleşçe yapılan saldırıyı kabul etmemiz mümkün değildir.
Esed rejimi tarafından sivil, çocuk, kadın, mazlum demeden gerçekleştirilen saldırılara Kahraman Türk Ordusu tarafından misliye cevap verilmiş ve verilmeye de devam edecektir.
Kendi öz evladına kurşun sıkan, vatandaşlarını yurtsuz bırakacak kadar hiçbir manevi değeri benliğinde taşımayan rejim, en kutsal gecelerimizden olan Regaib kandilinde saldırmayı bile göze alarak, dış mihrakların maşası olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiştir. Gözlerimizin önünde oynanan oyunları görüyoruz. Dünyanın sadece izlemekle yetindiği Suriye’deki mazlumlara kucağını Türkiye açmış, zalimlere de en ağır tokadı yine Türkiye atmıştır.
AK Parti İlçe Başkanlığı olarak Türk ordusu tarafından gerçekleştirilen Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı ve Barış Pınarı harekatlarında nasıl ordumuzun ve devletimizin yanında olduysak bugünde Bahar Kalkanı harekatında yine aynı safta yer aldığımızı gururla ve onurla ifade etmek isterim.”
    5 Mart 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 4770 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


Sarikayalı
Onun babası ile Ferdai başkan zamanında az aşşık atmadilar. Şimdi nek birbirlerinin izine basmasalarda. Çekirdekten yetişme başkan
sai. reis yapar yine bir çalım. neden olsa eski kurt puslu havayı sever reis.
Gossarli
Lan deliiii! haberi deliden al demişler. Haklısın Ferdai baskanlarinin yolundan gidiyor. Babadan nasihatli belli. Kongreden önce köşe kapmaca başlamıştır. Kongreden sonra renk belli olur.
kızılDELİ
adam askerliği de yaptı nişanı da yaptı yaza 3 gece 3 gündüz düğün var. ilçe başkanlığını nerede ise garanti şimdi büyük hedeflere yelken açma vakti. savunun 2020 /2021 siyaset dönemi çok sıcak geçecek. şereflikoçhisar bu dönemde çok olaylara gebe. bu şereflikoçhisarın hayrına mı güldürmeyin ne zaman hayrına oldu ki şimdi olacak
sarıkayalı
yav bu şu şey değil mi
http://sereflikochisarcengel.net/haber_detay.asp?haberID=13415&HaberBaslik=ankarada-safak-saymaya-basladi
Ankara'da 21 gün askerlik yapan ilçe başkanı
Yemezler
Kaç gün askerlik yaptın. Bunu bir açıklasan. İşiniz gücünüz hamaset.
Ali Veli
Adamı boş yere ilçe başkanı seçmemişler.
Aynı reizi gibi işkembeden sallıyor.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

Tekin İnşaat

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Kiralik Projeksiyon Ankara Batikent Elektrikçi Dekorasyon Tavsiyeleri