25 Mart 2020, 14:47 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

CİMER'e Aşır Özbek başvurmuştu

CİMER'e Aşır Özbek başvurmuştu

ERG inşaata Men kararı...

Otoban yapımı için Gülhüyük mahallesi yakınlarından malzeme alan ERG İnş. Tic. ve San. A.Ş.’nin meraya tecavüz ettiği belirtilerek, Şereflikoçhisar Kaymakamlığınca anılan yer ile ilgili men kararı verilmiştir.

Konuyla ilgili olarak Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi’ne (CİMER) müracaat eden Aşır Özbek’e gönderilen cevapta şöyle denildi:

Sayın AŞIR ÖZBEK,
T.C Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER)’NE 20.05.2019 TARİHİNDE YAPMIŞ OLDUĞUNUZ 1901164872 sayılı başvurunuz 28.02.2020 tarihinde ŞEREFLİKOÇHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI tarafından cevaplanmıştır:
İlgi sayılı Cimer dilekçeniz incelenmiş olup, Belediyemiz Mera ve Otlaklara Tecavüzlerin Önlenmesi Komisyonunca yapılan araştırma ve kontroller neticesinde; Şereflikoçhisar İlçesi Gülhüyük mahallesi sınırları içerisinde bulunan şikayete konu yerlerin mera olduğu tespit edilmiş olup, Otoban yapım şirketleri olan ERG İnş.Tic. ve San.A.Ş. Hakkında 3091 sayılı kanuna muhalefetten işlem yapılmak üzere Şereflikoçhisar Şereflikoçhisar Kaymakamlığına resmi yazı yazılmış, neticesinde anılan yer Kaymakamlık kararı ile men edilmiştir.
Başvurunuz ile ilgili tüm işlemleri CİMER’in internet adresinden takip edebilirsiniz.   26 Mart 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2197 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri