13 Mayıs 2020, 15:16 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Ekmekler ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı

Ekmekler ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı

x

ADD Tarafından Ekmek Dağıtıldı...Ramazan Ayı nedeniyle bir hayırsever tarafından alınan 1200 ekmek, İlçemiz Atatürkçü Düşünce Derneği Şubesi tarafından mahalle muhtarlarına dağıtıldı.

İlçemiz yerel basınına, söz konusu yardım ile ilgili açıklamayı Atatürkçü Düşünce Derneği Şube Başkanı Rahmi Yalçınkale, Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Yalmanla birlikte yaptı.

“1200 EKMEK DAĞITIMI YAPTIK”
Açıklamasında, “Hayırsever tarafından alınan 1200 ekmeğin dağıtımını yaptık” diyen ADD Şube Başkanı Rahmi Yalçınkale; “Dünyada ve Ülkemizde yaygın olan covid-19 virüsü ve bulunduğumuz ramazan ayı nedeniyle halkımıza olan gönül bağlılığımız vatandaşa olan sevgi ve saygımızdan dolayı karınca kararınca elimizden geldiği kadarı ile hayırsever bir kardeşimizin İlçemizde bulunan Atatürkçü Düşünce Derneği adı altında 1200 adet ekmek dağıtımı için şahsımı arayarak böyle bir teklife sıcak bakıp bakmayacağımı sordu. Bende büyük bir mutluluk duyacağımı adıma ve yönetim kurulu arkadaşları adına seve seve kabul edeceğimi kendisine bildirdim. Hayırsever kardeşimize, siz basın mensubu aracılığı ile İlçe halkının huzurunda binlerce kez teşekkür ediyor, yaptığı yardımlardan dolayı da cenabı mevlam kabul etsin dileklerimde bulunuyorum.

Saygıdeğer halkımıza 1200 adet ekmek dağıtımı yaptık. Allah kabul etsin. Yardım yaparken özellikle sosyal mesafeye dikkat etmek, kalabalık olmasının önüne geçmek için haftasonu 09.05.2020 cumartesi gününü yönetim kurulu arkadaşlarımla uygun bulduk.
Ekmek dağıtımı için belli mahalleler  olmak şartı ile siparişlerimizi ekmek fabrikalarına, vatandaşlarımıza da muhtarlar aracılığıyla kalabalık olmaması ve sosyal mesafe önceliğimiz olmuştur. Gönül isterdiki bütün Şereflikoçhisar halkına ulaşalım. Bütün mahallelerimize dağıtımı gerçekleştirmeyi canı gönülden isterdik ama dağıttığımız ekmek miktarının kısıtlı olmasından her mahallelerimize ulaşmadık. Ulaşamadığımız mahalle sakinlerinden yüzlerce kez özür diliyorum. Ulaştığımız evlere ise afiyet bal şeker olsun diyor, bütün halkımızın ramazan ayını kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.


   14 Mayıs 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 6717 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

Tekin İnşaat

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri

İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
vds Kiralik Projeksiyon Ankara Ostim Elektrikçi Batikent Elektrikçi film izle