13 Mayıs 2020, 15:21 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner'e teşekkür edildi

ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner'e teşekkür edildi

x

ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner'e teşekkür edildi...

İlçemizde faaliyette bulunan Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Şoförler Odası, Ağaç ve Madeni İşler Odası ile Bakkallar ve Bayiler Odası, toplam 1466 Üyeye maske dağıtıyor.

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) Başkanı Mehmet Yiğiner’in talimatıyla, İlçemizde faaliyette bulunan ve ANKESOB’a bağlı; Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na kayıtlı 700 üye, Şoförler Odası’na kayıtlı 450 üye, Ağaç ve Madeni İşler Odası’na kayıtlı 170 üye ve Bakkallar ve Bayiler Odası’na kayıtlı 146 üye olmak üzere toplam 1466 üyeye dağıtılmak üzere maske gönderildi.

Birlik ve beraberlik içerisinde bu süreci yönetip, sağlıklı günlere hep birlikte ulaşmak amacıyla ANKESOB tarafından gönderilen maskeleri, üyelerine dağıtmaya başlayan Odaların Başkanları; Mehmet Çetin, Celal Yılmaz, Ali Cavit Aktay ve Mithat Şen de; “Ülkemizi saran corona virüs salgı nedeniyle Üyelerimize dağıtılmak üzere gönderilen maskeler için ANKESOB Başkanımız Mehmet Yiğiner’e teşekkür ederiz. Kendisi her zaman hem üyelerimizin hem de bizim yanımızdadır. Odamıza gönderdiği maske, kolonya, dezenfektan ve antiseptik el yıkama stantları için de ayrıca teşekkür ediyoruz.” dedi.

Ayrıca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Çetin; “COVİD-19 salgınından en çok etkilenen meslek sektörünün küçük esnafların olduğu için ilçemiz halkının alışverişinin kendi esnaflarımızdan yapılmasını özellikle vurguladı.


   14 Mayıs 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3263 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

Tekin İnşaat

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Kiralik Projeksiyon Ankara Batikent Elektrikçi Dekorasyon Tavsiyeleri