03 Haziran 2020, 14:52 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Hilal Tunçer de şanslı esnaflar arasında

Hilal Tunçer de şanslı esnaflar arasında

Hilal Tunçer de şanslı esnaflar arasında...

Şereflikoçhisar Ticaret Odası Kosgeb Temsilciliği çalışmalarına hız kesmeden devam ederken, “İhtişam Çeyizevi” isimli işyeri sahibi Hilal Tunçer, KOSGEB desteğinden faydalandı.

Desteği alan Hilal Tunçer de, çok mutlu olduğunu ve KOSGEB’e ve İlçemiz Ticaret Odası KOSGEB Temsilcisi Ayşe Özbek’e teşekkür ettiğini söyledi.

SİZLER DE KOSGEB’DEN FAYDALANABİLİRSİNİZ
Hilal Tunçer’e bereketli kazançlar dileyen ve “sizler de KOSGEB’ten faydalanabilirsiniz” diyerek çağrıda bulunan Şereflikoçhisar Ticaret Odası KOSGEB Temsilcisi Ayşe Özbek; “KOSGEB Girişimcilik Sertifikasını alarak Şereflikoçhisar KOSGEB Temsilciliği öncülüğünde gerçekleşen Geleneksel Girişimci Desteğinden faydalanan işyerimizin sahibi, “İhtişam Çeyiz Evi- Hilal Tunçer‘e “ hayırlı ve bereketli kazançlar diliyoruz.
Siz değerli halkımız KOSGEB destekleri hakkında detaylı bilgi edinmek  ve desteklerden faydalanmak için,  Şereflikoçhisar Ticaret Odası KOSGEB Temsilciliğimize bekliyoruz. Değerli Halkımız; sizlerde kendi işinizin patronu olabilir, KOSGEB’TEN faydalanabilirsiniz” şeklinde konuştu.

KOSGEB’İN BİR ÇOK DESTEĞİNDEN DE FAYDALANABİLİR
“KOSGEB’in bir çok desteğinden de faydalanabileceğini” belirten Ayşe Özbek; “Şereflikoçhisar KOSGEB Temsilciliği aracılığı ile birçok vatandaşımız ücretsiz internet üzerinden KOSGEB Girişimcilik Sertikasını alarak, işyerini açma yolunda ilerliyor.
KOSGEB’in yeni girişimciler için Hizmet Sektörü olan işletmelere Geleneksel Girişimci Desteği, İmalat Sektörü olan işletmelere de İleri Girişimci Desteği sunulmaktadır.
Ayrıca, KOSGEB’in yeni kurulan işletmelere kredi desteği olduğu gibi daha birçok desteği de bulunmaktadır.” dedi.

ÇOK MUTLUYUM
KOSGEB desteğinden faydalanan Hilal Tunçer de; “Çok mutluyum. Yeni açmış olduğum işletmeme, KOSGEB destek verdiği için çok mutlu oldum. Hele bu ekonomik şartlarda beni bayağı bi rahatlattı diyebilirim. Destekten dolayı da Şereflikoçhisar Ticaret Odası KOSGEB Temsilcisi Ayşe Özbek’e ve KOSGEB’e teşekkür ediyorum” dedi.


     4 Haziran 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3970 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri