03 Haziran 2020, 15:16 - Anasayfa // ARŞİV Haberi yazdır

Çiftçilerin ve tüccarların perişanlığı bitti

Çiftçilerin ve tüccarların perişanlığı bitti

x

Çiftçilerin ve tüccarların perişanlığı bitti...

Şereflikoçhisar Borsa Satış Merkezi Tesisinin bahçesinde ve yolunda Büyükşehir Fen İşleri tarafından asfalt çalışması yapıldı.

2020 hububat sezonuna hazır olan Şereflikoçhisar Borsa Satış Merkezi Tesisine giden yolu, Büyükşehir Fen İşleri hafta sonunda asfaltlayarak, “Yolu, Büyükşehir mi yapacak? Yoksa İlçemiz Belediyesi mi yapacak?” konusu üzerinde yapılan tartışmaya da son verdi.

Geçtiğimiz hafta içinde İlçemize gelen hemşehrimiz Ankara Ticaret Borsası Başkanı Faik Yavuz, Borsa binasında yaptığı inceleme sonucunda binanın bahçesinin Büyükşehir Belediyesi tarafından asfaltlanacağı belirtilmişti. Fakat borsaya giden yolun hangi Belediye tarafından yapılacağı ise tartışma konusu olmuştu.

Hafta sonunda Borsa binasının bahçesi, Büyükşehir Fen İşleri tarafından asfaltlanırken borsaya giden yol da yine Büyükşehir Fen İşleri tarafından asfaltlandı. Böylece Büyükşehir Belediyesi tarafından “yolun hangi Belediye tarafından yapılacak?” tartışmasına da son verdi.

ÇİFTÇİLERİN VE TÜCCARLARIN PERİŞANLIĞI BİTTİ
Şereflikoçhisar Borsa Satış Merkezi Şefi Ragıp Altuntepe yapılan asfalt çalışmasıyla ilgili olarak; “Bugün itibariyle Büyükşehir Fen İşlerimiz tarafından borsa binamızın bahçesi asfaltlanıyor. Aynı zamanda yolumuz da asfaltlanacak. Böylece hem çiftçilerimizin hem de tüccarlarımızın perişanlığı sonlandırılmış oldu. Asfalt için Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaş’a teşekkür ediyoruz.” dedi.

YOLUN YAPILMASI KONUSUNDA HABER YAPILMIŞTI
Geçtiğimiz hafta gazetemiz sayısında, “Bozuk yolu, Büyükşehir mi? Yoksa İlçe Belediyesi mi yapacak?” başlıklı haberimizde; “Yolun hangi Belediye tarafından yapılması konusunda tartışma yapıldığı, bozuk yoldan hem çiftçilerin hem de tüccarların perişan olduğunu belirterek yolun yapılması gerektiğini yazmıştık.

Ve haberimizin ardından da, söz konusu yol, binanın bahçesini yapan Büyükşehir Fen İşleri tarafından asfaltlandı.


    4 Haziran 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 12174 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ARŞİV Haberleri

Tümü

Tekin İnşaat

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri

İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Kiralik Projeksiyon Ankara Batikent Elektrikçi film izle