29 Temmuz 2020, 13:52 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Dava arkadaşlarından destek

Dava arkadaşlarından destek

x

Dava arkadaşlarından destek...MHP İlçe Başkanı Yaşar Şahin’in ataması yapıldıktan sonra kendisine İlçe Başkan adaylığı için adı geçen Recep Gürses ve diğer dava arkadaşları tarafından hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.
İlçe binasında yapılan ziyarette konuşmalar yapıldı.

RECEP GÜRSES;
İlk konuşmayı yaparak “her zaman her ortamda yanınızdayız” diyen Recep Gürses; “Başkanım öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Biz sizi yokluğunuzda da varlığınızda da müspet şeyler söyledik. Söylemeye de devam edeceğiz. Siz sadece sizi sevenlerin, size yönetim kurulu listesinde olanların değil hepimizin Başkanısınız. Oturduğunuz koltuk, Sayın Dr.Devlet Bahçeli’nin koltuğu. Biz de Milliyetçi Hareket Partisi’nin İlçe başkanlığı için müracaat ettik, isimlerimizi yazdık verdik. Genel Merkezimiz, İl Teşkilatımız takdirlerini sizden yana kullandı. O takdir bizim için emirdir. O emir ve direktifler doğrultusunda sizin arkanızdan dümdüz çalışmaya devam edeceğiz. O dümdüz devam etmede yolumuza çukurlar, tümsekler çıkabilir. Biz onları aşmayı da, atlamayı da biliriz. Her zaman her ortamda yanınızda, önünüzde, sağınızda, solunuzda nerde olunacaksa bunu canı gönülden bütün arkadaşlarımız, 30 kişilik arkadaşlarımız adına söylüyoruz. Buna zaman zaman fevri davranışlarımız olabilir, zaman zaman sizi ikna etmeyen, hoşunuza gitmeyen çıkışlarımız olabilir. Buna onlar bile engel olmasın. Bizler, sadece sizle değil Milliyetçi Hareket Partisi ile yolumuza devam edeceğiz. Ülkücüyüz, Ülkücülük Milliyetçi Hareket Partisi’ndeyim. Milliyetçi Hareket Partisi’nin Şereflikoçhisar’daki Genel Merkezide bura. Şartlar ne olursa olsun maddi ve manevi olarak her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Bizde en ufak bir kırgınlık, küskünlük, gönül dargınlığı yok. Olmadı, olmayacakta. Arkadaşlarım adına da olmayacağını da garanti verebilirim. Çünkü, bizler hiçbir zaman rakip değildik, biz yoldaştık, Ülküdaştık. Ülkücüler birbirine rakip olmazlar. Ülkücüler, asla birbirine rakip olmamıştır. Zaman zaman ufak seçimlerde bunun tuzu biberidir. Ballandırır, kaymaklandırır. Bu tür seçimlerde zaman zaman ayrışma gibi görülse de birleşmenin ana temellerini atar. Biz anca ve kanca beraberiz. Beraber olmaya devam edeceğiz. Bunlar mikrofonlara, tribünlere söylenmiş sözler değil, tamamen içimizden geldiği gibi yüreğimizden ve dilimizden dökülenlerdir. Her zaman her ortamda yanınızdayız. Bizim dışımızda bizlerin ağzından duymadığınız bir şeye asla inanmayınız. Demokratik şartlar dahilinde her zaman her yerde de kendi varlığımızı, partimizin varlığını bir adım öne taşımaya çalışacağız.  Tekrar tebrik ederiz, teşekkür ederiz. Sizler bu ağır yükün altına girdiniz Allah yar ve yardımcınız olsun.”dedi.

YAŞAR ŞAHİN;
“Ayrıştırıcı değil, birleştirici olacağız” diyen Başkan Yaşan Şahin de; “Bizi ne kadar yücelttiğini, bu gururu bize yaşattığından dolayı şahsım ve yönetimin adına kendisine teşekkür ediyorum. Başkanımın dediklerine katılıyorum. Bizler bundan sonra ayrıştırıcı değil, birleştirici olacağız. İnşallah bundan sonra Allah yolumuzu açık eder. Kim ne derse desin, biz Şereflikoçhisar’da birbirimizi tanıyan insanlarız. Birbirimizin evini de biliriz, yolunu da biliriz. Ben gitmesini de bilirim, gelmesini de bilirim. Başkanıma teşekkür ederim beni ziyaret ettiği için. Beni çok onurlandırmıştır.”şeklinde konuştu.


   30 Temmuz 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2730 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

Tekin İnşaat

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Kiralik Projeksiyon Ankara Batikent Elektrikçi Dekorasyon Tavsiyeleri