05 Ağustos 2020, 17:32 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Koçaş'ın cenazesi Karandere mezarlığına defnedildi

Koçaş'ın cenazesi Karandere mezarlığına defnedildi

Koçaş'ın cenazesi Karandere mezarlığına defnedildi...

Belediye personeli Abdullah Koçaş (52), kansere karşı verdiği mücadeleye yenik düşerek yaşamını yitirdi.

Edinilen bilgilere göre;Yaklaşık 20 yıldır Belediye’de işçi olarak çalışan Abdullah Koçaş, Ankara’da kanser tedavisi görüyordu.

Hastalığa karşı verdiği mücadeleye yenik düşen Abdullah Koçaş’ın acı haberi, kurban bayramının ilk günü ilçe genelinde duyuldu.

Aslen Karandereli olan Abdullah Koçaş’ın cenazesi, Karandere mezarlığına defnedildi.

Dürüst, çalışkan ve mert bir insan olarak tanınan Abdullah Koçaş’a Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

  6 Ağustos 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1839 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


İlçemize doğalgazın getirilmesi için başlatılan çalışmalarda son durum nedir? Bu konuda yetkililer üzerlerine düşenin ne kadarını yapmıştır? Vatandaşa Ekonomik olarak büyük bir kar sağlayacak böyle bir yatırımın bir an evvel faaliyete geçirilmesi için yetkililer üzerlerine düşeni yapmakta mıdır? Isınma ve sıcak su gibi Vatandaş için ekonomik olacak hane giderlerini en az seviyeye indirecek bu hizmetlerden Şereflikoçhisar halkının da hakkı yok mudur? Dar gelirliler ve odun kömür çekmede güçlük çeken yaşlılarımızın bir an evvel bu yükten kurtarılması için doğalgaz konusuna yoğunlaşilmalı bu hizmet Şrereflikoçhisar halkına getirilmelidir.Şereflikoçhisr halkı yoksa bu hizmete layık değilmidir.Bu konuda kimlerden ne beklenilmektedir.Bu konunun üstüne israrla gidilerek bu hizmetten her Şereflikoçhisarlının faydalanması sağlanmalıdır.Şereflikoçhisarın ileri gelen iş adamları ve beürokratlarına çok iş düşmektedir.Hadi bakalım hep birlikte elimizi taşın altına koyma zamanı...
Mehmet Özkan
Allah rahmet etsin Hep güler yüzlü iyi bir insandi
Makami Cennet olsun
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri