16 Eylül 2020, 15:55 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Bu manzara ilçemize yakışmıyor

Bu manzara ilçemize yakışmıyor

x

Bu manzara ilçemize yakışmıyor...Fotoğrafdaki görüntü, Ziraat Odası’nın eleme tesisleri yakınları, Ş.K.YEM yolu üzerindeki sokaktan!
Benzer  bir görüntüye “Çevre Temizliğinde neden duyarsızız?” başlığıyla 2019 yılındaki bir sayımızda da yer vermiştik. Ancak görünen o ki o günden bugüne değişen birşey yok!.

Bu kötü manzaraya şahit olanlar “Bizim milletin özgürlükten anladığı bu kadar herhalde!” Kendini bilmeyen duyarsız insanlar, hem çevreyi kirletiyor hem de şehir içinde çirkin bir görüntüye sebep oluyorlar şeklinde tepkilerini ortaya koyuyorlar.

Bu çirkin manzarayla her gün karşı karşıya kalan Şereflikoçhisar Yem Sanayi çalışanlarıda bu durumdan muzdarip olmakla birlikte dışarıdan gelen misafirlerine karşı da mahçup haldeler. Zaman zaman bu çöplerin kendilerince toplanmasına karşın ilçe dışından gelen müşterilerden utanır hale geldiklerini söylemeden edemiyorlar.

2019 yılında konuyla ilgili haberimizde “Yetkililer ne yapar?” sorusunu  yöneltmiştik. Ogünden bugüne hiçbir değişiklik olmadığına tekrar şahit olduk. En başta belediyemiz olmak üzere yetkili makamları işgal edenlerden bu çevre duyarsızlığına karşı bir çaba göstermesini bekliyor  sormadan edemiyoruz. 
 
Bu çirkin görüntü İl olmayı düşleyen İlçemize yakışıyor mu?


   17 Eylül 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2390 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


mustafacıklı
temizzlesen nolur kardeşim iki gün sonra olaca yine bu biz mahalle sakinleri bu adamlardan nasıl kurtulacaz önemli olan o.
gurbetçi
Bir de tutmuş utanmaz adamlar hayat pahalılığından söz ederler. Bu kadar alkole parayı nereden buluyor bu insanlar, hadi buluyor da bu ilçede hiç mi kaymakam , belediye başkanı yok da burayı açık açık hava meyhanesine çevirmişler? Burada yaşayan ailelere yazık değil mi? Yazıklar olsun.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

Tekin İnşaat

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Kiralik Projeksiyon Ankara Batikent Elektrikçi Dekorasyon Tavsiyeleri