22 Aralık 2010, 13:58 - Anasayfa // ARŞİV Haberi yazdır

Atatürk İlköğretim Okulu şampiyon

Atatürk İlköğretim Okulu şampiyon

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından geleneksel bir şekilde yıllardır düzenlenen futbol turnuvasının 2010 - 2011 eğitim öğretim yılı...


        İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından geleneksel bir şekilde yıllardır düzenlenen futbol turnuvasının 2010 - 2011 eğitim öğretim yılı birinci kademesi Perşembe günü yapılan final maçı ile son buldu.

 
        İlçemizde bulunan tüm ilköğretim okullarının birinci kademe öğrencilerinden oluşan takımların kıyasıya yarıştığı turnuvada bir ilkte yaşandı ve 21 senedir şampiyonluk duygusunu yaşayamayan Atatürk İlköğretim Okulu öğrencileri kupayı havaya kaldırma gururunu yaşadılar.
 
        Final maçının bitmesinin ardından düzenlenen kupa törenine katılan ve kısa bir konuşma yapan İlçe  Milli Eğitim Müdürü Musa Öztürk; "eğitimin olmazsa olmazı olan sportif faaliyetlerin birisi olan birinci kademe futbol turnuvasını burada tamamlamış bulunuyoruz. Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Büyük emekler harcanarak düzenlenen turnuvada sizlerin birbiri ile kaynaşması ile aranızda bir dostluk köprüsü oluşturmuş oluyorsunuz. Sizlerin hepinizi kutluyorum ve başarılarınızın devam etmesini diliyorum. Memleketine faydalı bireyler olacağınızdan hiçbir şüphem yok" dedi.
 
        Musa Öztürk'ün konuşmasının ardından kupa törenine geçildi ve turnuvada dördüncü olan Cumhuriyet İlköğretim Okulu'na kupasını Şehit Volkan Alıcı İlköğretim Okulu Müdürü Tuncay Yılmaz, üçüncü olan Şehit Volkan Alıcı İlköğretim Okulu'na kupasını Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Muhterem Çetin, turnuvada ikinci olan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu?na kupasını İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Niyazi Düğer verdi.
 
        Birinci kademe futbol turnuvasında nerede ise çeyrek asır sonra birinci olan Atatürk İlköğretim Okulu futbol takımı ise kupasını İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Öztürk?ün elinden aldılar.
 
        23 Aralık 2010Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2470 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BARIŞ GÜNEY
4 yıl önce ayrıldığım okulumun göterdiği başarıyı yürekten kutluyorum. Aferin çocuklarım.Sizlerle gurur duyuyorum.Benim mezun ettiğim sınıftan da öğrencilerimin olması ayrıca beni mutlu etti.İlgilenen idareci ve öğretmern arkadaşlara da teşekkür ediyorum.Gönlüm her zaman sizinle. Barış GÜNEY Zonguldak Merkez Tepebaşı İ.Ö.O. Müd. Yrd.
SEMİH
Yıllar Sonra gelen Şampiyonluk istediklerinde bu çocuklara neler başarabileceklerini göstermiştir. EMeği geçen herkese teşekkür edrim. Gazetenize de ayrıca teşekkürler....
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ARŞİV Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
fidan istanbul ankara nakliyat otomatik garaj kapısı replika saat