- Reklam -
- Reklam -
Çengel
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

SİTE ZİYARETCİ SAYACI

Atatürk İlköğretim Okulu şampiyon

Atatürk İlköğretim Okulu şampiyon

Tarih 22 Aralık 2010, 13:58 Editör Yönetici

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından geleneksel bir şekilde yıllardır düzenlenen futbol turnuvasının 2010 - 2011 eğitim öğretim yılı...

        İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından geleneksel bir şekilde yıllardır düzenlenen futbol turnuvasının 2010 - 2011 eğitim öğretim yılı birinci kademesi Perşembe günü yapılan final maçı ile son buldu.
 
        İlçemizde bulunan tüm ilköğretim okullarının birinci kademe öğrencilerinden oluşan takımların kıyasıya yarıştığı turnuvada bir ilkte yaşandı ve 21 senedir şampiyonluk duygusunu yaşayamayan Atatürk İlköğretim Okulu öğrencileri kupayı havaya kaldırma gururunu yaşadılar.
 
        Final maçının bitmesinin ardından düzenlenen kupa törenine katılan ve kısa bir konuşma yapan İlçe  Milli Eğitim Müdürü Musa Öztürk; "eğitimin olmazsa olmazı olan sportif faaliyetlerin birisi olan birinci kademe futbol turnuvasını burada tamamlamış bulunuyoruz. Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Büyük emekler harcanarak düzenlenen turnuvada sizlerin birbiri ile kaynaşması ile aranızda bir dostluk köprüsü oluşturmuş oluyorsunuz. Sizlerin hepinizi kutluyorum ve başarılarınızın devam etmesini diliyorum. Memleketine faydalı bireyler olacağınızdan hiçbir şüphem yok" dedi.
 
        Musa Öztürk'ün konuşmasının ardından kupa törenine geçildi ve turnuvada dördüncü olan Cumhuriyet İlköğretim Okulu'na kupasını Şehit Volkan Alıcı İlköğretim Okulu Müdürü Tuncay Yılmaz, üçüncü olan Şehit Volkan Alıcı İlköğretim Okulu'na kupasını Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Muhterem Çetin, turnuvada ikinci olan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu?na kupasını İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Niyazi Düğer verdi.
 
        Birinci kademe futbol turnuvasında nerede ise çeyrek asır sonra birinci olan Atatürk İlköğretim Okulu futbol takımı ise kupasını İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Öztürk?ün elinden aldılar.
 
        23 Aralık 2010

Bu haber 1475 defa okunmu?tur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Sponsor Reklam    
 

ARŞİV

Mezarlıkta “Hoca Parası” adıyla para mı toplanıyor?

Mezarlıkta “Hoca Parası” adıyla para mı toplanıyor? İlçemiz Şehir Mezarlığı’nda, cenaze defni sırasında, cenaze sahiplerinden...

Ferda Polat: Su abone ve tüketim ücreti yıl sonuna kadar eski fiyattan alınacak

Ferda Polat: Su abone ve tüketim ücreti  yıl sonuna kadar eski fiyattan alınacak Belediye Başkanı Ferda Polat, ilçemiz yerel basın ile yaptığı toplantıda...
MUSTAFA YÜCEL MUSTAFA YÜCEL
Mutlu ve müreffeh bir ülkede yaşıyor olmak
KONUK YAZAR KONUK YAZAR
Yine Aynı Oyun - Muharrem Yücel (Öğretmen)


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

TASARIM Sinan KAYMAK

İDARE VE BASKI YERİ
::Çengel Gazetecilik ::
Matbacılık Ofset Tesisleri
Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel
0-312-6871544-6863038
Fax
0-312-6871544
Cep
0-532-5457357
E-mail
cengelmy@mynet.com
ÇENGEL GAZETECİLİK
SAHİBİ VE GENEL YAYIN YÖNETMENİ
MUSTAFA YÜCEL
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
ZEYNEP GÖRGÜLÜ
SAYFA EDİTÖRÜ
DİLEK KARACAN