17 Mayıs 2012, 11:11 - Anasayfa // ARŞİV Haberi yazdır

Musa Öztürk İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü oldu

Musa Öztürk İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü oldu

x

İlçemizde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yapan Sarıyahşi İlçe Milli Eğitim Müdürü  Musa Öztürk'ün...

      İlçemizde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yapan Sarıyahşi İlçe Milli Eğitim Müdürü  Musa Öztürk'ün uzun zamandır seslendirilen atamasının yapıldığı öğrenildi.

      Musa Öztürk, ilçemizde Milli Eğitim Müdürlüğü yaparken 2011-2012 Eğitim Öğretim yılında asli görev yeri olan Sarıyahşi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne dönmüştü. Musa Öztürk'ün Ankara'ya Bakanlık veya İl Milli Eğitim Müdürlüğünde bir görev için girişimlerde bulunduğu ifade edilirken, atamanın bir türlü gerçekleşmemesi de ilçede farklı yorumlara neden olmuştu.
      Bu girişimlerin nihayet olumlu sonuçlandığı ve Musa Öztürk'ün Ankara İl Milli Müdürlüğü'ne Şube Müdürü olarak atandığı belirtildi. 3,5 yıl İlçemizde Şube Müdürlüğü, 6,5 yıl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve altı ay da Devekovan İlköğretim Okulu Müdürlüğü olmak üzere toplam 10 yıl ilçemizde idarecilik yapan Öztürk'ün, 21 Mayıs'ta yeni görevine başlayacağı öğrenildi.
      Musa Öztürk'e güle güle diyor, yeni görev yerinde başarılarının devamını diliyoruz.
     
       Şereflikoçhisar Çengel  
        17 Mayıs 2012Yönetici tarafından yazılan bu haber, 5595 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarmışlar... diyeceğim ama yalana iftiraya da karşıyım.. birini eleştireceksen dürüst olacaksın doğru konuşacaksın günaha girmeyeceksin..2002 İki yılında bana sübe müdürü teklifi ile gelindiğinde Devekovan da okul müdürü olarak görev yapmaktaydım bundan önce de İstanbul da müdür yardımcılığı görevinde bulundum.. teklif edenlere benim 4 yıllık tecrübem olduğunu benden daha tecrübelilerin bu göreve getirilmesinin doğru olduğunu söyledim. sağolsunlar ısrarcı olunca göreve başladım.
Kadir Atılgan
Gönül isterki il milli eğitim müdürü olsun.Hatta daha üst makamlara gelsin hemşehrilerimiz.ŞEREFLİKOÇHİSAR lı olarak gurur duydum,Ankaralı olalım ama neden daha üst makamlara gelmeyelim .Şereflikoçhisarlılar daha iyisine layıktır.Birbirlerimize köstek değil destek olalılım .ALLAH yardımcın olsun MUSA Hocam,başarının devamını dilerim.
aliresis
hangi başarısı varmış merak ettim doğrusu.ilçede kadrolu kadar ücretli öğretmen var bu mu başarı...ilçe üniversite giriş sınavında çok büyük bir başarı mı varda bizim haberimz yok... ilçede liselere giriş sınavında zirve yaptıda bizim mi haberimiz yok...daha öğretmen lisesi'nin kendine ait bir binası bile yok. derslik sayısına göre düşen öğrenci sayısı az ise bunun sebebide ilçeden göçtür...toplam kalite ödülü alanında ödül alınıyor o da diğer ilçelere göre okul bazında zorla hazırlattırılan raporlar sayesinde yoksa hazırlanan raporlar,raporlarnbaşarılı olduğu için değil.ben bir başarı göremiyorum...siz söyleyinde bilelim ağalar...tek başarısı siyaseten doğru zamanda doğru yerde bulunması ve paltolu amcaları gerisi yalan.kusura bakmayın başarı ile tecrübe arkadaştır.bu arkadaşın 2 yıllık öğretmenlik tecrübesiyle bu kadar başarılı olması mümkün değil.neyse mezgittli kardeşlerime ve onun sisyasi destekçilerine hayırlı olsun.akpli olmayan kimsenin yükselemeyeceği artık milletin gözüne sokulmuştur.
Kahraman Yıldırım
Demek ki bir cevher alıp işliyorlar. Bir Mezgitli olarak gurur duydum Allah yolunu açık etsin
Murat Görkem
Atalarimiz bir lafi vardir akil yasta degil bastadir diye , Musa Hoca azimle calisarak görev yaptigi yerlerde basarili olarak bu göreve layik oldu kendisini tebrik ediyorum ,calismalarinizda basarilar dilerim..
kadir atılgan[emekli ilahiyatcı öğretmen]


MUSA ÖZTÜRK gibi çalışkan hemşehrilerimizi tebrik ediyor başarılar diliyorum.İnşallah daha üst makamlara gelir.
selim
Terlemeden,çalışmadan hiç bir sınava girmeden kısacası hiç bir özelliği olmayan birisi bu ülkede sadece siyasetçilerin yürü koçum kim tutar seni demesiyle nerelere geliyor.Keramet paltolu birilerine rastlamak herhalde
Salim Öztürk
Bir insan nasıl 2 yıl öğretmen olup sonra tayin isteyip sonra okul müdürü olup, sonra şube müdürü,sonra ilçe milli eğitim müdürü,sonra da ilde şube müdürü olur?Musa Hoca yakında müsteşar olur.Demedi demeyin.Bir memleket ancak işe ehil olmayanlar geldiğinde batar.Şimdiye kadar batmadıysak demek ki dedelerimizin duası var.Allah yolunu açık etsin.Şimdi sarıyahşiye de yerine geçecek biri lazım.
Genç Ali
Musa Öztürk, uzun süre il milli eğitim müdür yardımcılığı görevi bekledi.. O zaman olmamıştı.. Yine olmamış.. Eski bir reklamdaki gibi... 'Pantolon yok gömlek verelim.' demişler.. Yine de hayırlı uğurlu olsun.. Bir hemşerimiz il'de görev aldı...
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ARŞİV Haberleri

Tümü

Tekin İnşaat

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri

İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
vds Kiralik Projeksiyon Ankara Ostim Elektrikçi Batikent Elektrikçi