11 Eylül 2013, 15:03 - Anasayfa // ARŞİV Haberi yazdır

Ak Parti Belediye Başkan aday adayı Mustafa Bulat'ın açıklaması

Ak Parti Belediye Başkan aday adayı Mustafa Bulat'ın açıklaması

İşadamı Mustafa Bulat Belediye Başkanlığı aday adaylığıyla ilgili...

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

İşadamı Mustafa Bulat Belediye Başkanlığı aday adaylığıyla ilgili olarak basın açıklaması yaptı. Bulat'ın yazılı açıklaması şöyle:

Saygıdeğer Şereflikoçhisarlı Hemşehrilerim,

Bildiğiniz gibi yıllardır ilçemizde sizlerle birlikte sevinçlerimizi, üzüntülerimizi ve sorunlarımızı yaşayarak yerinde görüyoruz.

Adalet ve Kalkınma Partisi Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Aday Adayı olduğum bir süre önce kamuoyuna yansımıştı. Biz de gelişmeleri basın açıklaması ile duyuracağımızı ifade etmiştik. Şu ana kadar görüşlerine önem verdiğim hemşehrilerimle istişare ettikten sonra bu güzel ilçemize neler yapabileceklerimi tespit etmiş bulunuyorum.

Şereflikoçhisar'ımızın kalkınması, gelişmesi için ekonomik, sosyal ve kültürel faaliyetlerle belediyecilik hizmetlerinin daha ileri noktalara taşınması gerektiğine inanıyorum. Bu doğrultuda her görüş ve her kesimden insanlarımızı dinleyerek, onların fikirlerine değer vererek çalışmak düsturumuz olacaktır.

Bunun için ortak akıl ile ilçemizin ihtiyacı olan projeler üzerinde çalışmamız gerektiğini düşünüyoruz. Halkımızın şahsıma göstermiş olduğu teveccühün sorumlulumuzu bir kat daha artırdığını görmekteyim.

Gerek ilçemizde yaşayan halkımızdan gerekse ilçe dışında yaşayan Şereflikoçhisarlılardan aldığımız destek bizleri daha çok motive etmiştir. Hiçbir başarının tek başına elde edilemeyeceğini ve başarının bir ekip işi olduğunu biliyoruz. İstişare etmenin çok önemli olduğunun bilincindeyiz.

Bu bağlamda bizlerden desteklerini esirgemeyen tüm halkımıza, Ak Parti İl ve İlçe Teşkilatı mensuplarına, Meclis Üyelerimize, tüm Sivil Toplum Kuruluşlarımıza, ilçemizin değerli basın mensupları ve gönül dostlarımıza teşekkür ederim. Şu ana kadar önemli yatırım ve hizmetler alan ilçemizi daha da iyi yerlere getirebilmek en büyük arzumuzdur.

Bu vesile ile Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, Devlet Bakanımız hemşehrimiz Sayın Ali Babacan'a, Bölge Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza ve emeği geçen Şereflikoçhisar sevdalılarına müteşekkiriz. Bize göre ilçemizin en büyük ihtiyacı olan "Birlik-Beraberlik Ruhunu" canlandırmak, Şereflikoçhisarlılık bilincini oluşturmak için çaba sarfetmek, yanlış ve kötü propagandadan vazgeçmek ilkemiz olmalıdır.

Bugüne kadar Eğitimci-İşadamı Mustafa Bulat olarak tanınıyordum. Bundan sonra da birikimlerimizi ve kurumsal anlayışımızı personeline değer veren bir hizmet anlayışı ile sürdürmek istiyoruz. Uzun süredir elde ettiğimiz yöneticilik tecrübemizle bu işi başaracağıma Allah'ın izni ile inanıyorum.

Adaylık konusunda Genel Merkezimizin vereceği karara saygılı olup halkımızın göstereceği hedefler doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu vesile ile partimizden ve diğer partilerden Belediye Başkanlığı Aday Adayı olan tüm arkadaşlarımıza en kalbi duygularımla başarılar diliyorum.
          12 Ağustos 2013
Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2795 defa okunmuştur.


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ARŞİV Haberleri

Tümü

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Muammer'in Yeri

İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.016 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]