- Reklam -
- Reklam -
Çengel
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

SİTE ZİYARETCİ SAYACI

Ak Parti Belediye Başkan aday adayı Mustafa Bulat'ın açıklaması

Ak Parti Belediye Başkan aday adayı Mustafa Bulat'ın açıklaması

Tarih 11 Eylül 2013, 15:03 Editör Yönetici

İşadamı Mustafa Bulat Belediye Başkanlığı aday adaylığıyla ilgili...

İşadamı Mustafa Bulat Belediye Başkanlığı aday adaylığıyla ilgili olarak basın açıklaması yaptı. Bulat'ın yazılı açıklaması şöyle:

Saygıdeğer Şereflikoçhisarlı Hemşehrilerim,

Bildiğiniz gibi yıllardır ilçemizde sizlerle birlikte sevinçlerimizi, üzüntülerimizi ve sorunlarımızı yaşayarak yerinde görüyoruz.

Adalet ve Kalkınma Partisi Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Aday Adayı olduğum bir süre önce kamuoyuna yansımıştı. Biz de gelişmeleri basın açıklaması ile duyuracağımızı ifade etmiştik. Şu ana kadar görüşlerine önem verdiğim hemşehrilerimle istişare ettikten sonra bu güzel ilçemize neler yapabileceklerimi tespit etmiş bulunuyorum.

Şereflikoçhisar'ımızın kalkınması, gelişmesi için ekonomik, sosyal ve kültürel faaliyetlerle belediyecilik hizmetlerinin daha ileri noktalara taşınması gerektiğine inanıyorum. Bu doğrultuda her görüş ve her kesimden insanlarımızı dinleyerek, onların fikirlerine değer vererek çalışmak düsturumuz olacaktır.

Bunun için ortak akıl ile ilçemizin ihtiyacı olan projeler üzerinde çalışmamız gerektiğini düşünüyoruz. Halkımızın şahsıma göstermiş olduğu teveccühün sorumlulumuzu bir kat daha artırdığını görmekteyim.

Gerek ilçemizde yaşayan halkımızdan gerekse ilçe dışında yaşayan Şereflikoçhisarlılardan aldığımız destek bizleri daha çok motive etmiştir. Hiçbir başarının tek başına elde edilemeyeceğini ve başarının bir ekip işi olduğunu biliyoruz. İstişare etmenin çok önemli olduğunun bilincindeyiz.

Bu bağlamda bizlerden desteklerini esirgemeyen tüm halkımıza, Ak Parti İl ve İlçe Teşkilatı mensuplarına, Meclis Üyelerimize, tüm Sivil Toplum Kuruluşlarımıza, ilçemizin değerli basın mensupları ve gönül dostlarımıza teşekkür ederim. Şu ana kadar önemli yatırım ve hizmetler alan ilçemizi daha da iyi yerlere getirebilmek en büyük arzumuzdur.

Bu vesile ile Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, Devlet Bakanımız hemşehrimiz Sayın Ali Babacan'a, Bölge Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza ve emeği geçen Şereflikoçhisar sevdalılarına müteşekkiriz. Bize göre ilçemizin en büyük ihtiyacı olan "Birlik-Beraberlik Ruhunu" canlandırmak, Şereflikoçhisarlılık bilincini oluşturmak için çaba sarfetmek, yanlış ve kötü propagandadan vazgeçmek ilkemiz olmalıdır.

Bugüne kadar Eğitimci-İşadamı Mustafa Bulat olarak tanınıyordum. Bundan sonra da birikimlerimizi ve kurumsal anlayışımızı personeline değer veren bir hizmet anlayışı ile sürdürmek istiyoruz. Uzun süredir elde ettiğimiz yöneticilik tecrübemizle bu işi başaracağıma Allah'ın izni ile inanıyorum.

Adaylık konusunda Genel Merkezimizin vereceği karara saygılı olup halkımızın göstereceği hedefler doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu vesile ile partimizden ve diğer partilerden Belediye Başkanlığı Aday Adayı olan tüm arkadaşlarımıza en kalbi duygularımla başarılar diliyorum.
          12 Ağustos 2013

Bu haber 2771 defa okunmu?tur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Sponsor Reklam    
 

ARŞİV

Okurlarımızın Dikkatine:

Okurlarımızın Dikkatine: Okurlarımızın dikkatine...

Atamıza duyulan özlem bir kez daha dile geldi

Atamıza duyulan özlem bir kez daha dile geldi Tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de 10 Kasım Atatürk’ün ebediyetinin intikalinin....
MUSTAFA YÜCEL MUSTAFA YÜCEL
Bunlar güzel şeyler ama yeterli mi?
KONUK YAZAR KONUK YAZAR
Yine Aynı Oyun - Muharrem Yücel (Öğretmen)

Bağlantılar

Su Kaçağı Tespiti Antalya rent a car olimpos


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

TASARIM Sinan KAYMAK

İDARE VE BASKI YERİ
::Çengel Gazetecilik ::
Matbacılık Ofset Tesisleri
Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel
0-312-6871544-6863038
Fax
0-312-6871544
Cep
0-532-5457357
E-mail
cengelmy@mynet.com
ÇENGEL GAZETECİLİK
SAHİBİ VE GENEL YAYIN YÖNETMENİ
MUSTAFA YÜCEL
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
ZEYNEP GÖRGÜLÜ
SAYFA EDİTÖRÜ
DİLEK KARACAN