06 Ağustos 2014, 16:36 - Anasayfa // ARŞİV Haberi yazdır

ÖĞRETMENE BU YIL EĞİTİM ÖZRÜ YOK

ÖĞRETMENE BU YIL EĞİTİM ÖZRÜ YOK

Öğretmenlerin bu yılki özür durumuna bağlı yer değiştirme işlemleri...


Öğretmenlerin bu yılki özür durumuna bağlı yer değiştirme işlemleri mayıs ayında açıklandığı gibi Ağustos ayı içerside yapılacak.

Bakanlığa bağlı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğünce bayram arifesinde yapılan duyuruda Ağustosun ikinci haftası itibariyle eş ve sağlık durumu özrünün yanı sıra genel ve özel hayatı etkileyen nedenlere bağlı yer değiştirmelerin yapılacağı açıklandı. Son birkaç yıldır yapılıp yapılmayacağı her defasında merak edilen eğitim özrüne bu yıl yer verilmedi.

Bu yıl da iki aşamada yapılacak olan yer değiştirmelerin ilk aşaması 11-15 Ağustos 2014 tarihleri arasında başvuruların alınması ve onaylaması suretiyle gerçekleştirilecek. 20-26 Ağustos 2014 tarihleri arasındaki ikinci aşama ise tercihlerin alınması ve onayı süreci şeklinde geçecek. 

29 Ağustos?ta atamaların yapılmasını takiben 1 Eylül itibariyle de tebligatların yapılması ve ilişik kesme işlemleri yapılacak.

İstekli öğretmeler MEB İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğünün ilgili duyurusun detaylarına ve başvuru koşullarına bu kurumun resmi internet sayfasından ulaşabilecekler.

 
               7 Ağustos 2014Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2213 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ARŞİV Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
logo tasarım