24 Eylül 2014, 23:31 - Anasayfa // ARŞİV Haberi yazdır

Şeder Başkanı Ümit Yıldız yönetimdeki üyelerden dertli

Şeder Başkanı Ümit Yıldız yönetimdeki üyelerden dertli

Merkezi Ankara?da bulunan ?Şereflikoçhisarlılar Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Ümit Yıldız....


Merkezi Ankara?da bulunan ?Şereflikoçhisarlılar Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Ümit Yıldız, yönetim kurulu üyelerinin dernek çalışmalarına gereği gibi katılıp destek vermediklerinden yakınan bir açıklama yaptı. Yıldız?ın yazılı açıklaması şöyle:

Geçtiğimiz hafta olağan aylık toplantılarını yapan Şereflikoçhisarlılar Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı Ümit Yıldız, toplantıya katılmayan ve gereği kadar çalışmayan yönetim kurulu üyelerine sitem etti.

Başkanlığa geldiği günden bugüne kadar tüm Şereflikoçhisarlıları bir araya getirmek, ihtiyaçlarını karşılamak adına yola çıkan ve çıktığı yolda ilk icraat olarak derneğe kendi yerini alan Ümit Yıldız, toplantıya katılmayan yönetim kurulu üyelerine gazetemiz aracılığı ile seslendi.

? Çanakkale savaşında ve kurtuluş savaşında binlerce şehit verdiğini söylen Şereflikoçhisar, tarihi ile övünen Şereflikoçhisar, insanlığı ile övünen Şereflikoçhisar halkının derneğine sahip çıkmaması, adresini bile bilmemesi, varlığından bir haber olması içler acısı bir durumdur.

50 yıllık tarihi boyunca hiçbir başkan ve yönetim kurulunun yapamadığını yaptık. Şeder?in kendine ait kira ödemediği bir yeri oldu. Toplantılar düzenledik, halka ulaşmak adına çaba verdik ancak ne var ki son yapılan yönetim kurulu toplantısında çoğunluğu bile sağlayamadık.

Yönetime geldiğimden bugüne kadar geçen süre de sadece Şereflikoçhisar ilçesini tanıtmak, bir araya getirmek, birlik ve beraberliği sağlamak adına çalıştık. Bilinçli olan her Şereflikoçhisar vatandaşının da derneğine sahip çıkması gerektiği inancındayım?

Şereflikoçhisarlıyım diyen herkesin burada olması, bu derneğin ve bu tarihin ayakta kalması için elini taşın altına koymalıdır diyen Yıldız, dernek yönetiminin tavırlarından dolayı da olağanüstü genel kurula gitmeye hazırlanıyor.
 
          25 Eylül 2014Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3135 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ARŞİV Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.125 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
logo tasarım