24 Eylül 2014, 23:36 - Anasayfa // ARŞİV Haberi yazdır

Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar görevine başladı

Ankara Valisi Mehmet  Kılıçlar görevine başladı

16 Eylül 2014 tarihli Resmi Gazetede yayınlanan kararname ile Ankara Valiliğine atanan ve...


16 Eylül 2014 tarihli Resmi Gazetede yayınlanan kararname ile Ankara Valiliğine atanan ve 22 Eylül Pazartesi günü görevine başlayan Vali Mehmet Kılıçlar, hükümet konağı önünde kendisini karşılayan Vali Yardımcıları, Merkez İlçe Kaymakamları, İl Müdürleri ve mesai arkadaşlarına hitaben yaptığı konuşmada:

?Türkiye Cumhuriyetinin başkenti Ankara Valisi olarak göreve başladığım bu ilk saatlerde, göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ediyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum.

Özellikle bu görevi bana layık gören Sayın Cumhurbaşkanımız, Sayın Başbakanımız ve İçişleri Bakanımıza şükranlarımı sunuyorum.

Ankaralılara hizmet için bir fırsat olarak gördüğüm bu görevi devralmaktan şeref duyduğumu ifade etmek isterim.

Bundan sonra devraldığımız bayrağı daha ileriye götürmeye gayret edeceğiz.

Vatandaşlarımızın huzuru, güvenliği, mutluluğu ve refahı için ne gerekiyorsa devletimizin bize vermiş olduğu imkânlar ve sorumluluklar çerçevesinde hep birlikte bunu sağlamaya çalışacağız.

Bu hizmetleri yürütürken başkentimizdeki bütün kurum ve kuruluşlarla işbirliği yaparak birlik ve beraberlik, karşılıklı güven ve dayanışma anlayışı içerisinde başkentimize hizmetimizi sürdüreceğiz.
İnsan hakları ve demokrasiye bağlı, şeffaf, hesap verebilir bir anlayışla ve vatandaşlarına ulaşan, elini uzatan onların arasında olan bir devlet anlayışı içerisinde çalışmak en büyük şiarımız olacaktır.
Kapımız devlet kapısıdır ve her zaman herkese açık olacaktır.

Almış olduğumuz başkent valiliği mührünü inşallah Ankara?ya hizmet sevdasıyla çok yoğun bir şekilde kullanacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle başkent Ankara?mızın bizlere gönül açmasını arzu ediyor, rabbim utandırmasın diyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum.? dedi.

Daha sonra Vali Yardımcıları, Merkez İlçe Kaymakamları, Emniyet Müdürü, İl Jandarma Komutan Vekili ile bir toplantı yapan Vali Kılıçlar, ilin sorunları, ihtiyaçları ve genel durumu hakkında bilgi aldı.
 


                    25 Eylül 2014Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3952 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ARŞİV Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]