22 Ekim 2014, 13:28 - Anasayfa // ARŞİV Haberi yazdır

İl Koordinasyon Kurulu Toplandı

İl Koordinasyon Kurulu Toplandı

Ankara İl Koordinasyon Kurulu 2014 Yılı IV. Dönem Değerlendirme Toplantısı...


Ankara İl Koordinasyon Kurulu 2014 Yılı IV. Dönem Değerlendirme Toplantısı, Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar Başkanlığında Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanlığı Toplantı Salonunda yapıldı.

Ankara İl Koordinasyon Kurulu 2014 Yılı IV. Dönem Toplantısına; Büyükşehir Belediyesi, İlçe Kaymakamları, Üniversiteler, Kamu Kurum ve Kuruluşları, İl ve Bölge Müdürleri, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşları temsilciler katıldı.

Sözlerine, Ankaralılara daha faydalı olabilmek, daha iyi daha kaliteli hizmet sunabilmek adına göreve başladığı bir ayı aşkın süre içinde devraldığı bayrağı bundan sonra daha ileriye taşımak üzere, başkanlık ettiği bu toplantının başarılı geçmesi temennisiyle başlayan Vali Kılıçlar, tüm katılımcılara ?Hoş geldiniz? dedi.

30 Eylül 2014 tarihi itibariyle yatırımcı kuruluşlardan alınan izleme raporlarına göre, ilde uygulanan toplam proje sayısının 943 olduğunu söyleyen Vali Kılıçlar, projelerin toplam bedelinin 16.21 milyar TL ve fiili ödeneğinin 3,26 milyar TL olduğunu belirterek, bu ödeneklerden dönem içerisinde 2,38 milyar TL nakdi harcama gerçekleştiğini vurguladı.

Kamu kuruluşlarına ait projelerin fiili ödeneğine göre nakdi gerçekleşme oranının, yüzde 73 olduğuna işaret eden Vali Kılıçlar, bunun iyi bir oran olduğunu belirtti.

Toplantı, daha sonra yatırımcı kuruluşların idarecileri tarafından yatırımlara ilişkin yapılan sunumların ardından, Vali Kılıçlar?ın verimli bir toplantı olduğunu ifade eden teşekkür sözleri ile sona erdi.
 
                  23 Ekim 2014Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2282 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ARŞİV Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
logo tasarım