22 Ekim 2014, 13:31 - Anasayfa // ARŞİV Haberi yazdır

Satranç Antrenörlüğü Kursu Başladı

Satranç Antrenörlüğü Kursu Başladı

Satranç Federasyonu Şereflikoçhisar İlçe Temsilciliğinin talebi üzerine Satranç Federasyonu...


Satranç Federasyonu Şereflikoçhisar İlçe Temsilciliğinin talebi üzerine Satranç Federasyonu İl Temsilciliği tarafından ilçemizde öğretmenlere yönelik düzenlenen Satranç Antrenörlüğü Kursu başladı.

Ankara Bölgesi 3. Kademe Satranç Antrenörü Gökhan Güvendik tarafından verilen kurs, 18-19 Ekim ve 25-26 Ekim tarihlerinde Nizamülmülk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi salonunda devam edecek.

Kursa ilçemizin çeşitli okullarından 30 öğretmen katılıyor. İlçe Temsilcisi Doğan Dağdelen; ilçemizin merkeze uzak olması nedeniyle ancak il merkezlerinde açılabilen bu tür kurslardan öğretmenlerimizin yararlanamıyor olmasından hareketle, temsilcilik olarak federasyonla yapılan görüşmeler sonucunda onay alınarak ilk defa ilçe merkezinde açıldığını,  kursun öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin gelişimine katkı sağlayacağını ifade etti.

Dağdelen, antrenörlük kursunun tamamlanmasından sonra ilçemizde Zeka Oyunları Eğitmenliği eğitim programının başlatılması için Türk Beyin Takımı ile görüşmelerin başladığını ve olumlu aşama kaydedildiğini, önümüzdeki günlerde Zeka Oyunları Eğitmenliği kursunun da ilçemizde açılacağını söyledi.
               23 Ekim 2014Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2699 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ARŞİV Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu