06 Kasım 2014, 00:12 - Anasayfa // ARŞİV Haberi yazdır

Önal ailesine ev tahsis edildi

Önal ailesine ev tahsis edildi

16 Ekim 2014 tarihli sayımızda ?Sokakta kalan Önal ailesi yardım bekliyor!? başlığıyla yayınladığımız...


16 Ekim 2014 tarihli sayımızda ?Sokakta kalan Önal ailesi yardım bekliyor!? başlığıyla yayınladığımız haber üzerine İlçemiz belediyesi gerekli duyarlılığı gösterdi ve Önal ailesine ev tahsis etti.

Buna ilişkin belediyenin sitesinde yer alan haberde şöyle denildi:

Bazı ailevi sorunları nedeniyle evsiz kalan ve geçtiğimiz günlerde yerel bir gazetede haber olan evsiz aileye Belediyemiz (Sarı bloklar) afet konutlarından ücretsiz ev tahsis edildi.

Bir süredir işsiz olan ve ailevi nedenlerden dolayı evsiz kalan Halim-Muharrem Önal çifti ve iki küçük çocuğu?na Belediye Başkanımız Ferda Polat sahip çıktı.

Sosyal Belediyecilik anlayışı ile binlerce vatandaşımıza gıda,giyim,mobilya ve kömür yardımında bulunan Belediyemiz evlerinden çıkartılan ve işsizlik nedeniyle bir ev bulamayan Halim-Muharrem Önal çiftini yardım eli uzattı. Belediyemize ait olan (Sarı bloklar)afet konutlarından bir daireye yerleştirilen Önal Çifti ve iki küçük çocuğu bu evde bir iş bulana kadar ücretsiz oturacaklar.

Ayrıca Önal Çifti ve iki küçük çocuklarının Belediyemiz Sevgiköprüsü Yardım Organizasyonundan düzenli olarak giyim kuşam yardımı alacakları ifade edildi.

Belediyemiz Halklailişkiler Müdürü Nasır er ayrıca, Önal çiftine her türlü yardımda bulunmak isteyen yardımsever vatandaşlarımızın da Belediyemiz Halkla İlişkiler Müdürlüğüne başvurmalarını rica etti.
 
                 6 Kasım 2014Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3150 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ARŞİV Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.125 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]