02 Ağustos 2018, 12:19 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Kurallar işlemiyor

Kurallar işlemiyor

Kurallar işlemiyor...

Şehiriçi trafik seyrinde kurallar işlemiyor.

Yapılan haberlere, uyarılara yazılan cezalara ve trafik kazalarına rağmen şehiriçinde trafik keşmekeşliği olağan hale geliyor.

Gün geçmiyorki trafik yoğunluğundan insanlar şikayet etmesin. Ama maalesef konuya ilişkin şikayetlere rağmen değişen bir şey olmuyor.

Sanırsınızki ilçemiz Ankara ya da İstanbul. Küçük bir şehir olmamıza rağmen şehiriçinde trafik yoğunlumuz fazla ve trafiğimiz keşmekeş.

Trafik yoğunluğunun  ilk nedeni olarak, Yazın gelmesiyle birlikte yurtdışında yaşayan hemşehrilerimizin ilçemizde izinde olmaları nedeniyle trafik yoğunluğunun bir kat daha arttığı görülürken,

Trafik yoğunluğunun ikinci bir nedeni de yasak yerelere yapılan parklar. Yasak olan yerlere yapılan parklar da yolları daralttığı için trafik yoğunluğu iki katına çıkıyor.

Fotoğrafta gördüğünüz yer de, Ali Babacan Caddesi. Caddede hergün trafik keşmekeşliği yaşanıyor. Cadde üzerinde Trafik Polislerimizin o kadar uyarılarına ve cezai işlemlerine karşın yasak park yapılmaya devam ediliyor.

Trafik keşmekeşliğini defalarca yazmamıza rağmen hiçbir ilerleme görülmüyor ve çift yönlü uzun süreli parklar yüzünden trafik akışı zaman zaman duruyor, yer yer kavga ve tartışmalara rastlanıyor.

  2 Ağustos 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1712 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
logo tasarım