28 Ekim 2020, 17:31 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Yeni koordinatör Niyazi Düğer

Yeni koordinatör Niyazi Düğer

x

Yeni koordinatör Niyazi Düğer...

  • Facebook Paylaş


  • Twitter PaylaşKızılay’da görev değişimi. YENİ KOORDİNATÖR NİYAZİ DÜĞER

İlçemiz Kızılay Şubesinde görev değişimi oldu. Ömer Karacan’ın Koordinatörlük yaptığı Kızılay Şubesinin yeni Koordinatör Niyazi Düğer oldu.

2016 Şubat ayında seçimle Kızılay Şubesi Başkanı seçilen Ömer Karacan görevi Niyazi Düğer’e devretti.

Geçtiğimiz hafta Pazartesi günü Kızılay Ankara Şubesinden gelen yazı ile görevi teslim eden Karacan yapmış olduğu açıklamasında, 2016 Şubat’ında seçimle göreve geldiğini, 2016 senesinde 15 Temmuz olayları olduğunu belirterek; “ 2017 yılında bizi açığa aldılar yani Kızılay’ın ilçemizdeki şubesini kapatıyoruz dediler. Müfettiş geldi, burada bulunan bütün malzemeleri bana yedi emin olarak teslim ettiler. Ben bu olaya itiraz ettim. Bizim gibi itiraz edenlerin çoğunu tekrar temsilcilik olarak yeniden açtılar. Şubelik elimizden gitti, artık temsilci olduk. O dönemde 300 küsür şube kapandı. Bundan sonra bizleri atama yolu ile görevlendirecekler. Geçtiğimiz günlerde genel Merkezden bir yazı geldi, her hangi bir sebep göstermeksizin görev değişikliği yazısı geldi. Bir an önce teslim edin deniliyor. Arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun diyorum” dedi.

Görevi teslim alan Yeni Kızılay Koordinatörü Niyazi Düğer ise, Ömer Beyin faaliyetlerini takip ediyorduk. Benim buraya görevlendirilmem ise, bizler zaten biliyorsunuz, yardım faaliyetlerimiz var. Bizi uygun görmüşler, siz bu işi zaten yapıyorsunuz dediler, bizlerde kabul ettik. Sağ olsun Ömer abi İlçemiz Kızılay’ı iyi bir yere getirdi. Bizim tek hedefimiz bu yeri biraz daha ileriye taşıyabilmek” dedi. Bizler şuan temsilciyiz. İlk hedefimiz burasını yeniden şube olarak faaliyete geçirmek. İnşallah hayırlı olur” dedi.

Kızılay Şube Koordinatörü Niyazi Düğer olurken temsilci olarak ise Osman Sarıkaya ve Erol Coşar yer alıyor.


   29 Ekim 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 9555 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


Zübük Zübükzade
Bu şahıs yorgansız yatar ama koltuksuz yatmaz. Zira ilçe meb müdürlüğünden nasıl uzaklaştırıldığı neden uzaklaştırıldığı hala araştırılması hereken bir konudur ama araştırmazlar..Ne gerek var efendim..Aziz Nesininde dediği gibi aslında Zübükleri biz üretiyoruz. Neyse artık kırtasiyeyi kankandan alırsın..
mavi
mavi ay dizisi gibi
Hayırlı olsun. Gene oturacak bi koltuk buldun uyanık :)
İsabet olmuş. o okulda matematikci varken dinciye gerek yok. Adam din iman muhabbetine götürüyor dersleri. Kendi derslerinide özel derslerle takviye ediyor.
Öğretmen
Zamanında ben şube müdürü değilim, memur hiç değilim milli eğitim müdürüyüm. Önce onlarla görüşmelisin diyen sayın MÜDÜRümüze hayırlı olsun
Vergiden kaçınacak mı var diyon :?
İsabetli bir değişim olmuş, Niyazi bey bildiğim kadarıyla sosyal yardım çalışmalarında eskiden beri ilçemizin en aktif insanlarından. Niyazi beyin Kızılay'ın ilçemiz şubesine çok katkı sağlayacağını düşünüyorum . Hayırlı olsun.
MAVİ AY
AKP'nin Derneği Kızılay, Şereflikoçhisar'da şaşırtmadı. Genel başkanları ''vergiden kaçma'' ile ''vergiden kaçınma'' arasındaki farkı anlatarak vergi literatürüne yeni bakış açısı kazandırmıştı.
Dayı
Ooo sen yaşıyor muydun yeğen:?
Hayırdır inşallah kızılay ve sen?
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

YAZARLAR

Tekin İnşaat

SON YORUMLANANLAR

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.046 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Kiralik Projeksiyon Ankara Batikent Elektrikçi Dekorasyon Tavsiyeleri