28 Ekim 2020, 17:38 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Özcan mazbatasını İl Başkanından teslim aldı

Özcan mazbatasını İl Başkanından teslim aldı

x

Özcan mazbatasını İl Başkanından teslim aldı...

  • Facebook Paylaş


  • Twitter PaylaşHemşehrimiz Ali Babacan’ın kurduğu DEVA Partisinin teşkilatlanma süreci devam ediyor. İlçemizde ise büyük merakla beklenen ilçe başkanının kim olacağı sorusu cevabını buldu ve Güray Özcan kurucu ilçe başkanı olarak mazbatasını teslim aldı.

Ak Parti içerisinde uzun dönemler aktif olarak siyaset yapan ve bir dönem Gülhüyük Belediye Başkanlığı görevlerini yürüten İhsan Özcan’ın oğlu olan işadamı Güray Özcan, 22 Ekim Perşembe Günü DEVA Partisi Ankara Kurucu İl Başkanı Ali Güven’den mazbatasını alarak, İlçe Başkanlığı görevine başladı.

İlçe başkanlığı için öne çıkan üç isimden birisi olan Güray Özcan, mazbatasını alır almaz partisinin ilçe Yönetim Kurulu Üyelerini belirlemek için çalışmalarına başladı. Özcan’ın İlçe Olağan Kongresi’nin de ilerleyen günlerde yapılacağı ifade edildi.

Güray Özcan, Deva Partisi’nin Kurucu İlçe Başkanı olarak, “Bu kadro içinde görev almış olmaktan onur duyuyorum” dediği yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi;

Saygıdeğer Şereflikoçhisarlı Hemşehrilerim,
Değerli Ankaralılar,
Ankara, herhangi bir ülke başkentinden çok daha fazlasını ifade etmektedir.
Bu kent, vatanımızın yeniden doğduğu, Meclis’in açıldığı, Kurtuluş Savaşı’mızın yönetildiği kenttir.
Ankara’nın ruhunda, dokusunda zafere ve özgürlüğe inanç vardır.
Ankaralılar, Allah’tan başka kimseye kul köle olmaz. Hiçbir şahsa, aileye, zümreye biat etmez.
Bozkırın ortasında, önce bir direniş karargâhı, sonrasında ise vatanımızın başkenti olan şehrimiz, hiçbir zaman tutsaklığı kabul etmemiştir, bundan sonra da etmeyecektir.

Vatanımızı işgalden, tutsaklıktan kurtaran mücadelenin filizleri nasıl Ankara’da yeşerdiyse; çağımızda da Ankara; Türkiye’yi huzura, güvene, mutluluğa ulaştıracak hareketin öncüsü olacaktır.
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarının iradesi, bugün hala Ankaralıların kalbinde olan iradedir. Bu uğurda şehit düşmüş, gazi olmuş halkımıza bir kez daha şükranlarımı sunuyorum.

Ankara, Cumhuriyetin ilan edildiği tarihten bu güne kadar tam 97 yıllık bir cumhuriyet başkentidir.
Cumhuriyet,  milletin egemenliği kendi elinde tuttuğu bir devlet biçimini ifade eder. Egemenliğin bir kişi veya grupta değil, tüm halkta olduğunu simgelemektedir.
Ancak, cumhuriyet tek başına, demokrasi olmadan bir anlam ifade etmemektedir.
Demokrasinin olmazsa olmazları;  özgürlük, eşitlik, çok partili sistem ile temel hak ve özgürlüklerin korunmasıdır.
Bugün Türkiye Cumhuriyeti, pırıl pırıl bir siyasi partiyle tanıştı. Ülkeye ve halkına dair umutları olan, her alanda çözüm planları hazır bir iradeye kavuştu.

Deva Partisi’nden bahsediyorum.
Ekonomide, eğitimde, sağlıkta, iç ve dış politikada, demokraside, yargıda doğru çözümleri olan; Şereflikoçhisar’ın öz evladı,  hemşerimiz ve liderimiz Sayın Ali BABACAN önderliğindeki Deva Partisi; Türkiye’de dertlere Deva olacak planlamaya sahiptir.
Halkımızın yaşadığı tüm sıkıntıların çaresi DEVA Partisi’dir. Ben de bu şehrin ve ilçenin bir evladı olarak, elimi taşın altına koymaya karar verdim.

Siz kıymetli hemşehrilerime, DEVA Partisi Şereflikoçhisar İlçe Başkanı olarak atandığımı duyuruyorum.
Beni bu kutsal göreve layık gören başta Genel Başkanımız Sayın Ali BABACAN’a, İl Başkanımız Sayın Ali GÜVEN’e teşekkür ediyorum.

Bu kadro içinde görev almış olmaktan onur duyduğumu; en kısa sürede İlçemizde temiz, dürüst, onurlu insanlarla birlikte teşkilatlanma evresini tamamlayacağımızı belirtir, bu vesileyle Cumhuriyeti’mizin 97. yılını kutlar, saygılar sunarım."

   29 Ekim 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 8917 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


reva
deva mı reva mı
adsız
Eee tabi ak partiden alacağınızı aldınız yiyeceğinizi yediniz.burada size şerbet kalmayınca hoop başka dala.samimiyetsiz insanlar nereye giderse gitsin kapının önüne koyulmaya mahkumdur.
Bahri ŞALOĞLU
Tebrik eder başarılar dilerim,
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

YAZARLAR

Tekin İnşaat

SON YORUMLANANLAR

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Kiralik Projeksiyon Ankara Batikent Elektrikçi Dekorasyon Tavsiyeleri