17 Nisan 2019, 14:21 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Muhtarlar dilekçe verdi

Muhtarlar dilekçe verdi

Anasınıfı Binasının Sağlık Ocağı olarak tahsis edilmesi isteniyor...

Anasınıfı Binasının Sağlık Ocağı olarak tahsis edilmesi isteniyor.

İlçemiz Mustafacık, Sanayi ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarları, Kaymakamlığa bir dilekçe vererek; “Eski adıyla Mustafacık İlkokulu yeni adıyla Şehit Kuddusi Demli İlkokulu’nun ana sınıfı olarak kullandığı binanın Sağlık Ocağı olarak kullanılmasını istediler.

Mustafacık Mahallesi Muhtarı Mehmet Yıldırım, Sanayi Mahallesi Muhtarı Bayram Bayazıt ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Tecelli Bozkır, Kaymakamlığa verdikleri imzalı dilekçe de şunları kaydettiler;

“İlçemiz  Mustafacık, Sanayi ve Cumhuriyet Mahallesinin muhtarıyız. Yavuz Sultan Selim Fen Lisesi’nin kendi binasına taşınmasından dolayı eski adıyla Mustafacık İlkokulu yeni adıyla Şehit Kuddusi Demli İlkokulu’nun Ana Sınıfı olarak kullandığı binayı, Sağlık Ocağı olarak kullanmak istiyoruz. Şehit Kuddusi Demli İlkokulu, Anadolu Lisesi, Yavuz Sultan Selim Fen Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi, Abdulbaki Ünlü İmam Hatip Ortaokulu, Tatbikat Merkezi Komutanlığı, Sanayi Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi ve Mustafacık Mahallesinin içinde yer aldığı bir yerdedir.
Buralarda oturan insanlarımız, sağlıkla ilgili en küçük bir sıkıntısını çarşı merkezindeki 3 Nolu Aile Hekimliğinden gidermektedir. Bu hekimlik, bizim mahallemize çok uzaktadır. Aile hekimliği yapıldığı takdirde sağlıkla ilgili sorunumuzun bir kısmı çözülecektir.
Yaklaşık 8000 kişiye hitap etmektedir. Ana sınıfı olarak kullanılan binanın, Aile Hekimliği olarak kullanılması ve gerekli Aile Hekiminin görevlendirilmesi hususunu, bilgilerinize saygılarımla arz ederiz.”     18 Nisan 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3760 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri