15 Mayıs 2019, 11:25 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

En çok kitap okuyanlar belirlendi

En çok kitap okuyanlar belirlendi

Nisan ayında en çok kitap okuyanlar...

Yunus Emre Halk Kütüphanesi yetkilileri tarafından, Nisan Ayında en çok kitap okuyanlar belirlendi.

Okul öncesi öğrencisi Kerem Atuğ, en çok okuduğu 57 kitap sayısı ile hem kütüphane üyeleri arasında hem de Okul öncesi okuyucular arasında Nisan Ayında en çok kitap okuyarak birinci olurken, Okul Öncesi okuyucular, Çocuk Okuyucular, Genç Okuyucular ve Yetişkin Okuyucular kategoriler arasında ilk üç dereceye giren okuyucular ise şöyle;

Okul Öncesi Okuyucular arasında;
Bu kategoride ilk üç dereceye giren öğrenciler, Şehit Orhan Durukan MTA Lisesi Anaokulu’nda eğitim-öğretim görmektedir. Buna göre;
Kerem Atuğ okuduğu 57 kitap sayısı ile birinci, İbrahim Efe Sarıkaya okuduğu 45 kitap sayısı ile ikinci ve Mustafa Ziya Demir okuduğu 39 kitap sayısı ile üçüncü oldu.

Çocuk Okuyucular arasında;
Zafer İlkokulu Öğrencisi Ceren Çetin okuduğu 42 kitap sayısı ile birinci, yine aynı okulun öğrencisi Ahmet Türker Akdan okuduğu 36 kitap sayısı ile ikinci ve Şehit Filiz Koçak İlkokulu öğrencisi Adil Ahmet Yıldırım okuduğu 30 kitap sayısı ile üçüncü oldu.

Genç Okuyucular arasında;
Şereflikoçhisar Anadolu Lisesi öğrencisi Shukrıa Weragzada okuduğu 9 kitap sayısı ile birinci, Yavuz Sultan Selim Fen Lisesi öğrencisi Bedia Ferhan Ok okuduğu 7 kitap sayısı ile ikinci ve yine aynı okulun öğrencisi Yağmur Hanbay okuduğu 5 kitap sayısı ile üçüncü oldu.

Yetişkin Okuyucular arasında;
Zafer İlkokulu Öğretmeni Vahide Büyükatak (Toplam Sayfa 4435) okuduğu 14 kitap sayısı ile birinci, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Ziraat Mühendisi Akgün Akdan (Toplam sayfa 2973) okuduğu 14 kitap sayısı ile ikinci ve Elif Tuba Soyarslan okuduğu 12 kitap sayısı ile üçüncü oldu.   16 Mayıs 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 5257 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.125 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
logo tasarım