12 Haziran 2019, 15:02 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Yeşilova ve Tuzla'da çalışmalar başladı

Yeşilova ve Tuzla'da çalışmalar başladı

E-90 Karayolu altındaki mahallelerde çalışmalar başladı...

Muhtarlardan Mahalle sakinlerine çağrı: Doğalgaz için abone olun.

Yeşilova Mahallesi’nin Kozan Sokağından doğalgaz bağlantısının çalışmalarına başlanıldı.

Çalışmaların başlamasından dolayı da Yeşilova Mahallesi Muhtarı Yusuf Coşkun ve Tuzla Mahallesi Muhtarı Öztekin Kacar, kendi mahalle sakinlerine seslenerek; “Mahallemizdeki her eve doğalgaz bağlanması için mutlaka abone işlemlerini yapılması gerektiği için mahallemiz sakinlerinin Başkent doğalgaz’a giderek abone işlemlerinin başlatmaları gerekiyor” diyerek çağrıda bulundular.

ÖZTEKİN KACAR;
2019-2020 yılında Tuzla Mahallesinde değişimler olacağını belirten Tuzla Mahallesi Muhtarı Öztekin Kaçar; “Tuzla Mahallemizde, Başkentgaz’a 200’e yakın müracaat yapıldı. Mahalle sakinleri abone olurlarsa 2020 yılında Tuzla Mahallesinde doğalgazsız ev kalmayacak. Gerekirse vatandaşlarımı evinden alır, işleri bittikten sonra da evine bırakırım. Muhtar olarak vatandaşlara yardımcı olma gayreti içinde olacağım her zaman.
Diğer yandan, Mahallemin yol ve su sorunlarını da giderip rahata kavuşturmaya çalışacağız.
Bu vesileyle;Mahalle sakinlerimizin ve Şereflikoçhisarlı halkımızın geçmiş Ramazan Bayramlarını kutlarım”dedi.

YUSUF COŞKUN;
“Her şey Yeşilova Mahallesi için” diyen Yeşilova Mahallesi Muhtarı Yusuf Coşkun da; “Mahallemizin Koza sokağından (fazilet bloklarından) başlayarak devam edecek olan doğalgaza kavuşacağımız an, yakın olup bu kış mahallemize, doğalgaz kullanımı sağlanacaktır. Mahallemde abone olmayanlar, aboneliğini yaptırsınlar ki, bu yıl onlar da doğalgaza kavuşsun.
Yetkili ve çalışanlarla birlikte sürekli çalışıp, diğer sorunlarımızı da gidereceğiz. Her şey Yeşilova Mahallesi için sloganı ve sözümüzü yerine getirmenin sizlerle birlikte huzurunu yaşayacağız.” Dedi ve mahalle sakinlerinin ve Şereflikoçhisarlıların geçmiş Ramazan Bayramını kutladı.   13 Haziran 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3310 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


mırtaza
mıhtar tuzla mahallesinin tamamının gaza kavuşmasını istiyoruz. uyuma çalış biraz
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri