18 Mart 2020, 16:37 - Anasayfa // Analiz Haberi yazdır

insanlığın virüsleri!

insanlığın virüsleri!

x

insanlığın virüsleri!...

   Corona moronayla hiç ilgisi olmaksızın büromuzda her zaman kolonya bulundurur, bürodan dışarı çıkıp bir alışveriş yaptığımda ve dolayısıyla elim paraya değdiğinde, büroya döndüğüm zaman bir takıntıdan dolayı değil tedbir açısından ellerimi ya lavaboda sabunlu suyla yıkar ya da kolonya dökerim. Hatta yemeklerden önce ve yemeklerden sonra ellerimi yıkamaya da özen gösteririm.


   Şimdi bu cümleden hareketle günümüzde büyük bir panik halini almış ve adına “Corona virüsü” denilen virüs, siyonist  güçlerin şeytani emelleri doğrultusunda kirli eller tarafından özel laboratuvarlarda oluşturularak mı dünyaya yayılmıştır, yoksa söylenildiği gibi Çinlilerin yedikleri içtiklerinden dolayı mı böyle bir virüs oluşmuştur, bunlar tartışılır.  

   Elbette, virüslere karşı mümkün olduğunca kalkan olması açısından temizlik kurallarına riayet etmek, hatta temiz bir çevre ve sağlıklı bir ortamın oluşması adına duyarlı davranmak her zaman için önemlidir!

   Ve yeryüzünde adalete dayalı bir düzenin olmasını istemeyip; biyolojik silahlarla birlikte ateşli silahlarıyla insanlığa zulmeden, Müslüman kanı akıtmayı inançlarının bir gereği olarak gören, ocaklar söndüren, insanların yurtlarını terk etmesine sebep olan ve medya silahıyla da, insan onuruna yakışır bir yaşam tarzının OLMAMASI ve ahlaksız bir yaşam şeklinin hakimiyeti için saldırılarda bulunan siyonist güçleri ve işbirlikçilerini de, insanlığın virüsleri olarak tanımlamak mümkündür vesselam!


   19 Mart 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 7102 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Analiz Haberleri

Tümü
Saygıyla ve rahmetle Saygıyla ve rahmetle
Dünya yaşamı, ruhun bedene gelmesi ve ruhun bedenden ayrılması arasında geçen bir süreçti...

Tekin İnşaat

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Kiralik Projeksiyon Ankara Batikent Elektrikçi Dekorasyon Tavsiyeleri