20 Ağustos 2014, 13:39 - Anasayfa // ARŞİV Haberi yazdır

CHP İlçe Başkan Yardımcısı Ömer Karacan yönetim kurulundan istifa etti

CHP İlçe Başkan Yardımcısı Ömer  Karacan yönetim kurulundan istifa etti

CHP İlçe Başkan Yardımcısı Ömer Karacan, 12 Ağustos 2014 tarihinde...CHP İlçe Başkan Yardımcısı Ömer Karacan, 12 Ağustos 2014 tarihinde yönetimden istifa ettiğini açıkladı. Karacan parti başkanlığına gönderdiği istifa dilekçesinde şunları söyledi:

Sayın Başkan, sevgili Yönetim Kurulu arkadaşlarım ve tüm partili dostlarım;

Arkadaşlarım iki dönem CHP Şereflikoçhisar İlçe sekreteri ikinci dönem ilçe başkan yardımcısı olarak görevlerde bulundum, size çok teşekkür ediyorum, o kadar çok çalıştık ki hepinize minnettarım sizleri ve partililerimizi çok seviyorum.

Asıl beni üzen; ?Ben siyaseti başarı odaklı düşünüyorum. Seçmenimizi ikna edemedik ve yerel seçimlerde ve Cumhurbaşkanlığı seçiminde aynı şekilde başarıya ulaşamadığımız için tüm partililerimden özür diliyorum. Bundan sonra CHP?nin çok daha iddialı bir parti olacağını ve çok başarılı insanlar tarafından yöneltileceğine inanıyorum. İstifa etmek onurlu ve özgür insanların tavrı olduğunu düşünüyorum, başarılı olamayan siyasetçilerin çoğu zaman hayata geçirmesi gereken bir mekanizma olmalıdır. Ancak bu şekilde siyasi partiler daha başarılı olacağını düşünüyorum.

Büyükşehiri ve  ilçe belediye?yi ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerini kaybetmenin üzüntüsü ile Şereflikoçhisar CHP ilçe başkan yardımcılığından ve yönetimden yerel seçimler bittiği gün istifa etmem gerekirken partili arkadaşlarımın ikna etmeleri sonucu ve yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçiminin yaklaşması dolayısıyla istifa etmemi ertelemiştim, bugün ise bu ertelememin söz konusu olmadığı bugün itibariyle ilçe başkan yardımcılığımdan istifa ediyorum. Ancak bu istifa benim için gerekliydi.

Kendisini sorgulaması, özeleştiri yapması gereken bir çok yöneticilerin kısa süre içinde kendilerinin de benzer bir davranışı gösterip CHP?nin tüm Türkiye?de önünü açacaklarına inanıyorum.
Teşekkürler başarılar diliyorum.

 

               21 Ağustos 2014Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2787 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


yasar baydar
ilçe yönetimi için önemli bir kayıp olduğunu düşünüyorum.Umarım yeri doldurulur...
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ARŞİV Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.125 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
logo tasarım