16 Mayıs 2018,?14:05 -?Anasayfa // ALO!BURADA OLMAZ OLMAZ Haberi yazdır

Müftüye soruyoruz: Bu görüntü etik mi?

Müftüye soruyoruz: Bu görüntü etik mi?

x

Müftüye soruyoruz: Bu görüntü etik mi?...

  • Facebook Paylaş


  • Twitter PaylaşBelediye İlçemizdeki camilerin temizliğini yaptırıyor. Diğer sütunlarımızda bununla ilgili haberi okuyabilirsiniz. Belediyenin bu uygulamasını memnuniyetle karşılayıp, takdir de edebilirsiniz.

Ama (?erefiye camisinde olduğu gibi) cami girişine? böyle bir pankart asmak etik mi?
Bu hareket camiye siyaset sokmak değil mi?

Yarın bir başka parti, bir başka siyasetçi iki temizlikci gönderip, camiyi temizletse ve kapısına da benzer bir pankart assa rıza gösterilir mi?

Camilerin ve din görevlilerinin yönetim ve denetimden sorumlu İlçe müftüsünü açıklamaya davet ediyoruz. Evet sayın müftü, ne düşünüyor, ne diyorsunuz?


??? 17 Mayıs 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 18205 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


Koc Kemal
Demekki, Cami temizligini dahi Pankart yapacak kadari zamanlari var ve Reklama ihtiyaclari var. Bunun adi Din sömürüsüdür.
ferda polat babasının parasıyla temizletmiş pankartıda asmış işte ne acayiplik varki bunda
hoca
belediye başkanı camileri temizleyene kadar sokakları temizlesin.gerçi temizlenecek sokak yok ya.maşallah seçim yaklaşıyor reklamın bini bin para.bilbordlara camilere oraya buraya reklam yapmakla olmuyor.koçhisarı bitirdin utanmadan bir daha aday olmaya uğraşıyorsun.tabi yaptıkların yapacaklarının teminatı oluyor.demekki hayatta kimse kendine toz kondurmuyor.
murat atasoy
Belediye şereflikoçhisarın şereflikoçhisarlıların belediyesidir.Belediye değil de ak parti veya gençlik kolları, chp veya gençlik kolları , saadet veya milli gençlik , mhp veya ülkü ocakları yapmış olsa bunlar siyasete girebilir.Ama belediyelerin görevi halka hizmettir, yaptıkları hizmeti de reklam olarak yayınlayabilirler.Hiç bir sakıncası yoktur bu haberi yazan sayın yönetici.Gözlük renkli galiba!AK parti şereflikoçhisar belediyesi yazmış olsa haklı olabilirdin, ama şereflikoçhisar belediyesi artık bütün şereflikoçhisar halkının hizmetinde olan bir kurumdur.
?Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ?EREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ALO!BURADA OLMAZ OLMAZ Haberleri

Tümü

YAZARLAR

Tekin İnşaat

SON YORUMLANANLAR

ilancomtr

Emekçioğlu

?.K.YEM

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.086 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Kiralik Projeksiyon Ankara Batikent Elektrikçi Dekorasyon Tavsiyeleri