05 Ağustos 2020,?17:47 -?Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Bu yıl 20 km yer yapılacak

Bu yıl 20 km yer yapılacak...

  • Facebook Paylaş


  • Twitter Paylaş
Koronavirüsü salgını nedeniyle doğalgaz çalışmaları, bugüne kadar yapılamamıştı ancak 10 gün içinde doğalgaz çalışmasına başlanacağı öğrenildi.

Oğuzhan Bir Enerji Ltd.?ti. tarafından başlanılacak olan doğalgaz çalışmaları; Hacıembiya Mahallesi ile E-90 Karayolu arası, ?eyhkuyu Mahallesi ve Mustafacık Mahallesi olmak üzere toplam yaklaşık 20 km yer yapılacak.

Pandemiden dolayı bir türlü İlçemizde başlanılmayan doğalgaz çalışmalarının 10 gün içinde çalışmalara başlanılacağını belirten Başkentgaz ?ereflikoçhisar Bölge ?efi Erhan Orhan Uzun; “Hacıembiya Mahallesi ile E-90 Karayolu arası, Mustafacık Mahallesi ve ?eyhkuyusu Mahallelerinde çalışmalar olacak. Yaklaşık 20 km’lik yerde çalışma yapılacak.
Ağustos, Eylül ve Ekim ayları olmak üzere toplam 3 ay gibi bir zamanda çalışmalar bitirilecek. Sonra gazlamaya geçilecek.?dedi.

Bugüne kadar 6114 abone olduğunu belirten ?ef Erhan Orhan Uzun; “Pandemi nedeniyle doğalgaz çalışmaları geç başladığından planlanan yerler dışında diğer yerlerin yapılması zor bir ihtimal? dedi.

Diğer yandan, OSB’nin alt yapı çalışmasının bitirilip yollarda tamamlanırsa OSB’de de doğalgaz çalışmasının yapılabileceği ifade edildi.?? 6 Ağustos 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1393 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


İlçemize getirilmeye çalışılan fakat bir türlü getirilemeyen doğalgazın bir an evvel İlçemizin bütün vatandaşlarının istifadesine sunulması için hep birlikte gerekli mercilere gidilip bu hizmetin her vatandaşımıza getirilmesi ve kısa süre içerisinde doğalgaz kullanmayan ev kalmaması için ne gerekiyorsa hep birlikte çalışılarak bu yarım kalan işi tamamlayana kadar durmadan çalışılması gerekiyor. Memleket sahipsiz vesselam.....
?Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ?EREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

YAZARLAR

SON YORUMLANANLAR

EN ÇOK TIKLANANLAR

ilancomtr

Emekçioğlu

?.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.121 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri