16 Eylül 2020, 16:12 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Olayla ilgili bir kişi tutuklandı

Olayla ilgili bir kişi tutuklandı

Olayla ilgili bir kişi tutuklandı...Geçtiğimiz hafta ilçemizde meydana gelen cinsel saldırı olayıyla ilgili olarak bir kişinin tutuklandığı öğrenildi.

Edinilen bilgilere göre bir kamu kuruluşunda görev yaptığı iddia edilen E.D. isimli bayan, B.A., Ü.D, Y.C. isimli kişilerden  kendisine yönelik cinsel saldırıda bulundukları iddiasıyla şikayetçi oldu.

E.D.’nin ifadesinde şahıslardan B.A ve Ü.D. ile birlikte alkol aldıklarını ve daha sonra iki kişinin kendisinin alkollü olmasından faydalanarak cinsel ilişkiye girdiklerini öne sürdüğü öğrenildi. E.D.’nin, olayın diğer bir tarafı olan Y.C. hakkında da kendisine hap içirmek suretiyle cinsel ilişkiye girdiğini iddia ettiği  öğrenilirken E.D.’nin şikayeti üzerine adliyeye sevk edilen B.A., Ü.D. ve Y.C. isimli şahısların sorgularında suçlamaları kabul etmedikleri ve E.D.’nin rızası ile kendisiyle cinsel ilişkiye girdiklerini öne sürdükleri öğrenildi.

Mahkemede ifadesi alınan şahıslardan Y.C.’nin tutuklanmasına karar verildiği öğrenilirken , B.A ve Ü.D’nin tutuksuz olarak yargılanmalarına devam edileceği öğrenildi. Yaşanan olay ilçede büyük yankı uyandırırken olayla ilgili geniş çaplı soruşturma açıldığı bildirildi.    17 Eylül 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 4459 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


ismail YILDIZ
´´ HEMŞEHRİLERİM İLÇEMİZE SAHİP ÇIKALIM,AHLAKSIZ ÇAKALLARDAN TEMİZLEYEREK SEVİLEN,İMRENİLEN BİR İLÇE OLMA YOLUNDA ÖNÜMÜZDEKİ ENGELLERİ AŞALIM.HEP BİRLİKTE EL ELE VEREREK ÇALIŞALIM.´´ Oldukça güzel ifade edilmiş bu yazıya imzamı atarım. Bu tip ahlaksızlar bazen esnaf kılığında bazen başka kılıkta çıkarak ilçemizin adına leke sürüyorlar...
Bizden Biri
Bu kişiyi aslında herkes biliyor. Mesele şu ki bu şahsın kaçıncı vukuatı. Dolandırıcılık da dahil bir çok suçtan ceza almış birisi. Bu ve bunun gibi kişiler bu ilçede yaşaya biliyorsa ilçe halkının kendini sorgulaması gerekmez mi?
İlçemiz için her zaman en güzeli için uğraşı verilmeli. Kötüye çıkmış adımızın temize çıkarılabilmesi için hep beraber omuz omuza gayret edelim. Birlik olalım. İlçemize dışardan gelenlerin gerek Türk gerek yabancı uyruklu olsun öncelikle sicili araştırılıp, sicilinde kötü bir geçmişi olan şahıslara ilçede ikamet izni vermeyelim. Burada öncelikle muhtarlarımıza iş düşmektedir. Bir mahalleye gelen yabancıya ikamet izni verilmeden Sabıka ve sicil kaydı istenmeli sicili bozuk olan hüküm giymiş adı çeşitli suçlara karışmış olan şahıslara KESİNLİKLE İlçede oturum izni verilmemeli. Bu tür hüküm giymiş veya bozuk ahlaklı insanlara kesinlikle ikamet izni verilmemeli İlçemizin adına şerefine yakışanı yapması için ilgili yetkililere İlçe halkı olarak gerekli desteği vermemiz gerekir. Burada hepimize iş düşmektedir. HEMŞEHRİLERİM İLÇEMİZE SAHİP ÇIKALIM,AHLAKSIZ ÇAKALLARDAN TEMİZLEYEREK SEVİLEN,İMRENİLEN BİR İLÇE OLMA YOLUNDA ÖNÜMÜZDEKİ ENGELLERİ AŞALIM.HEP BİRLİKTE EL ELE VEREREK ÇALIŞALIM.
bu mikropları üniversiteli cocuklarımızın buraya okumaya geldigindede gördük esnaf kılıgında sapıklık icinde olup agır abi rölleri oynayıp sonra bu tür olaylarla anılanlara daha öncede şahit oldukki bu olayda benzeri bir olay olayı arastırdım olaydaki sahıslardan birisi esnaf kılıgında bir mikrop daha cıktı şereflikochisarımızda kimse kimsenin namusuna bakmazdı bu mikropları temizlemek bizim insanlık görevimizdir ki!!! bu esnaf kılıgındaki sapıgın dükkanına bir cok aile gitmiş o aileler ve cocukları bu cemiyet mikroplarının bir saldırısına ugrağma ihtimali hiçte zayıf degil bunları bu memleketten kesin kati sürmek hem vatandaslarımızın hemde yabancı konuklarımızın güvenligi ve sağlıgı icin sarrttırr....
Güzel Şereflikoçhisar'ın asil ve haysiyetli insanları sizleri en samimi duygularımla selamlıyorum. Hayırlı günler dileyerek sözlerime başlarken aziz ilçemiz halkının bir bireyi olarak İlçemizin ile ilgili dışarıda pek çok fikir yürütüldüğüne bizzat şahit oldum. Bunlardan bir tanesi İlçemizin ismi ile ilgili. Bu ismi İlçemize kim yada kimlerin layık görüp verdiği, Yok efendim '' ŞEREFLİ'' payesini size kimler layık gömüş gibi ilçemizin kaderini olumlu yada olumsuz etkileyebilecek bir çok sözün söylediği ve adının ayaklar altına alındığını gördüm ve İlçemin böyle kötü bir şöhretle anılır olması beni gayet derinden üzdü. Ayrıca sık sık ''FUHUŞ''olayları anılması beni şahsım itibarı ile derinden üzmekte.Gelin İlçemizin hem adını temize çıkarmak hem de en iyi şekilde tanıtımını yapmak için el ele verelim. Beraberce İlçemizin güzelliklerini tanıtarak yanlış olarak bilinenlerin öyle olmadığını milletimize izah edelim. Değerlerimizi en iyi şekilde tanıtalım. Memleketimize sahip çıkalım.
insan utanıyor böyle olayları duyunca buna benzer bir olay evren kasabasında yasanmıstı eger tecavüze ugrayan bayanın idddaaları kanıtlanır dogru cıkar mahkumiyet kararı bu tür pislikler bu memlekette asla barındırılmamalıdır bu gün bunu yapan sapık pislikler yarın bu memleketin yaşayanlarına yapar yazıklar olsun olsun hap içirmek de nedir yahu ne tür sapıklarla bu millet beraber yasıyor
BİR İLÇENİN BU TÜR AHLAK DIŞI İŞLERLE ANILMASI NE KADAR KÖTÜ.İLÇEMİZDEN BÖYLE PİSLİKLERİN TEMİZLENMESİ LAZIM.BU TÜR OLAYLAR İLÇEMİZİN İTİBARINI DIŞARIDA SIFIRA İDİRİYOR.MEMLEKETİMİZ DAHA GÜZEL İŞLERLE ANILMALI.KÖTÜYE SAHİP ÇIKILMADAN.BU YARA BAŞKA UZUVLARA SİRAYET ETMEDEN KESİLİP ATILMALIDIR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri