15 Temmuz 2020, 14:23 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Yürekli; Çalışmaları hep beraber yapacağız

Yürekli; Çalışmaları hep beraber yapacağız

x

Yürekli; Çalışmaları hep beraber yapacağız...Basın İlan Kurumu Ankara Şube Müdürü Murat Yürekli, Ankara merkez ve çevre İlçelerde faaliyet gösteren yerel basını ziyaret ediyor.

Ankara Şube Müdür Yardımcısı Buğra Atılgan ve Şef Yardımcısı Serhat Özer ile birlikte yerel gazeteleri ziyaret eden Murat Yürekli, İlçemizde faaliyette bulunan yerel gazeteleri de ziyaret etti.

Geçtiğimiz hafta Çengel Gazetesi’ni de ziyaret eden Murat Yürekli, gazetemiz sahibi Mustafa Yücel ve personelleriyle biraraya geldi.

ÇALIŞMALARI HEP BERABER YAPACAĞIZ
2020 Şubat Ayında Ankara Basın İlan Kurumu Şube Müdürü olarak göreve başlayan Murat Yürekli, yaptığı ziyaretlerle de, yerel basın görevlileriyle tanışıyor.

Yaşanan pandemi sürecinde gazetelerin üstlendiği misyonun oldukça üst seviyede olduğunu vurgulayan Murat Yürekli, “Genel Müdürümüz Sayın Rıdvan Duran’ın özellikle bu süreçte gazetelerin daha rahat nefes ve yol almaları yönünde talepleri oldu.
Genel Kurul toplantısından çıkan kararlar neticesinde bu süreci gazetelerimizle el ele vererek atlattığımız inancındayım. Ankara’da bulunan gazetelerin üstlendiği misyon oldukça üst seviyede. Burada bulunan yerel gazetelerin ülkemizin gelişimine vermiş olduğu katkı hatırı sayılır bir düzeyde” dedi.

Süreç içerisinde birtakım gazetelere yönelik farklı çalışmaların da olacağını bildiren Yürekli, “Bu çalışmaları da hep beraber yapacağız. Özellikle Genel Müdürümüzün geçmişte basında bulunması ve basının sorunlarını çok yakından bilmesi, yerel gazetelerimize oldukça önem vermesi bu süreci daha kolay atlatmamızı sağladı” şeklinde konuştu.

Gazetelerin sorun ve sıkıntılarını dinleyen Murat Yürekli, Müdür Yardımcısı ve Şef Yardımcısıyla birlikte diğer iki yerel gazeteyi de ziyaret ettikten sonra İlçemizden ayrıldı.


     16 Temmuz 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3247 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

Tekin İnşaat

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Kiralik Projeksiyon Ankara Batikent Elektrikçi Dekorasyon Tavsiyeleri